A Way Out

Pusťte se do hraní nezvyklé hry, která vám přinese nečekaný herní zážitek a nepředvídané zvraty. Ponořte se do víru událostí, které vás strhnou jako rozbouřená řeka. Při hraní A Way Out zjistíte, jaké je to být závislý na svém parťákovi. Proto je tento herní titul opravdu výjimečný. Tvůrci velmi oceňované a skvělé hry Brothers: A Tale of Two Sons se rozhodli využít svůj talent a vytvořili zcela unikátní kooperativní hru, kterou musíte vždy hrát ve dvou! Není možné hrát hru sám. Vývojáři na tento problém mysleli, a proto je možné pozvat kamaráda do online kooperace, i bez toho aniž by hru vlastnil. Stačí využít funkci s názvem Friends Pass a začít hrát.

VÍCE

A Way Out je akční adventura, která vám umožní se vžít do role jednoho z dvou hrdinů, a to do Lea či Vincenta. Oba dva jsou vězni ve věznici s maximální ostrahou, a co je spojuje je touha se z tohoto pekla dostat a být konečně „svobodným“. Právě touha po svobodě je dá dohromady, protože jak Leo, tak i Vincent jsou velmi rozdílní a málo co je spojuje. Budou muset velice opatrně spolupracovat, aby se dokázali osvobodit. Právě na tomto hra stojí, na kooperaci dvou hráčů. Bez kooperace není možné zdárně utéct z vězení, ale útěk je pouze jednou částí hry. Po útěku se musíte schovávat před autoritami, které po vás půjdou, jako lovečtí psi po kořisti. Vývojáři dokázali dokonale zkombinovat herní prvky tak, aby byla kooperace neskutečně propracovaná a dokázala vyvolat mnoho emocí. Počínaje strachem, úzkostí až po radost. Nevíte, jak se daří vašemu kolegovi, který je právě v tuhle chvíli na druhém konci vězení a vy čekáte na potřebný předmět k dalšímu postupu ve hře. Moc dobře tušíte, že není času nazbyt. Budete čekat, i když víte, že vás mou dozorci přistihnout? Odejdete a možná v tom necháte vymáchat svého společníka? Právě tyto monety ze hry dělají opravdové dobrodružství. Dokážete se s parťákem dohodnout? Nebo vás neúspěch rozhádá? Hra A Way Out emocemi nešetří, a to je dobře. Stejně tak i hratelnost je velmi variabilní. Dočkáte se zběsilé akce, přes adventurný prvky, prozkoumávání, puzzle, honičky v autech až po stealth monety ve hře.

Dalším trumfem hry je napínavý příběh, který má pořádný grády. V průběhu hraní se dozvíte, co se stalo a proč se oba hrdinové dostali za mříže, co je k tomu vedlo a proč chtějí uniknout. Way Out je specifická hra, která do žánru adventur vnáší svěží vítr. Ni

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 3 HODIN
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

A Way Out - video

OBRÁZKY

Jazyk: