JSTE ZDE: GameSale.cz → MMO hry

MMO hry

Čekají na vás světy, ve kterých se můžete stát čímkoliv. Budete chtít být třeba paladinem nebo zlověstným sithem, tak máte možnost si svůj sen splnit. MMO hry nabízejí téměř nekonečné množství zábavy, věcí a možností, které máte možnost ve hře dělat a stále nacházet nové prvky hry. Podíváte se do různých světů od fantazie až po historické světy, ve kterých budete prožívat nejedno epické dobrodružství, na které budete rádi vzpomínat. nabízejí skvělou možnost hrát v jednom světě najednou se stovkami dalšími hráči. V naší nabídce nechybí ty nejlepší MMO hry, které právě letí. Stačí si vybrat :)

VÍCE

MMO hry nebo lépe řečeno MMORPG hry skrývají v sobě anglickou zkratku: massively multiplayer online nebo massively multiplayer online role-playing game. Ve volnějším překladu dostaneme, hra s obrovským počtem hráčů nebo hra s obrovským počtem hráčů s RPG prvky. MMO hry dokáží zprostředkovat neskutečné zážitky, které byste v žádném jiném PC žánru nezažili. Zážitky zprostředkovává samotná hra, ale hnací silou jsou samotní hráči, kteří právě dokáží vytvořit neopakovatelné monety ve hře. Kdo by nechtěl zažít masivní útok stovky hráčů na hlavní město soupeře, bojovat v obrovských instancích proti živým soupeřům či se věnovat řemeslu, těžení surovin a či prodeji hráčů. To vše nabízí a mnohem více MMO hry, které patří mezi žánrové klenoty PC her.

MMO hry patří do skupiny akčních her, ve kterých hráč postupně vylepšuje svojí postavu na vyšší a vyšší úroveň a tím se mu otvírají další herní možnosti. Hráč musí plnit různorodé úkoly, zabíjet protivníky nebo jiné hráče, aby dosáhl požadovaných zkušeností a mohl povýšit do dalšího levelu. Sbírat materiál na výrobu předmětů pro svoji potřebu nebo pro ostatní hráče. MMO hry se vyznačují obrovskou komplexností. MMO hry nabízejí různorodé fantasy či sci-fi světy. Mají svojí historie, kulturu a téměř dýchají uvěřitelností.

Herní mechanizmy jsou jasné. Ve většině MMO her jsou základní třídy, které se dále dělí na různé podtřídy. Základní herní třídy: tank, léčitel (healer), DPS (rozdává nejsilnější útoky). Tank schytává za celou skupinu většinu ran a drží relativně svoji skupinu v bezpečí. Léčitel má na starosti přežití celé skupiny a především hráče, který hraje za tank, poté DPS mají jediný úkol zabít vše co je nebezpečné. Takto by šlo popsat základní herní mechanizmy MMO her.

Nejznámějšími hrami, které patří mezi ty nejlepší MMO/MMORPG hry patří bezesporu World of Warcraft, Star Wars The Old Republic, Guild Wars 2.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno15z celkem: 1664
VýrobceTypRok vydání
2004
2018
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: