Hou hou chásko pirátská je čas, aby vaše šavle konečně ochutnaly krev! Vyplouváme na moře vy suchozemské krsy, nastal čas lovu! Předchozí věty přesně vystihují hru Blackwake, která vás zavede do 18. století na jednu z několika pirátských či bukanýrských lodí. V této době mořím vládli krve žíznivý piráti nebo bukanýři a slovo čest byla prázdná skořápka, jako prázdná flaška od rumu.

BlackWake je opravdu masivní multiplayerová řežba mezi piráty, bukanýry a královským námořnictvem. Jedná se o lehčí námořní simulátor ve kterém bude celá posádka v čele s kapitánem řídit a obstarávat vše potřebné na lodi. Ano, hra vyžaduje od spoluhráčů týmového ducha a notnou dávku spolupráce. Hlavní slovo má mít kapitán, který řídí loď a rozdává posádce rozkazy počínaje napnutím plachet při vyplutí, čerpání vody z podpalubí po zasažení lodě až po nabíjení děl. Každý má své místo na lodi a rychlá spolupráce je nutná. Díra v boku lodi se musí rychle zadělat, pomocí multifunkčního kladiva, které dokáže opravdové zázraky. Tahle hra není pro padavky a slabochy, protože pravé nelítostné boje začínají až po nalodění a v boji zažijete pravá krvavá jatka. Vaším cílem je potopit či vybít posádku a tím si zajistiz vítězství. V arzenálu zbraní lze najít šavle, zámkové pistole, muškety. Jako praví piráti se budete léčit rumem.

Hra BlackWake nabízí opravdu nevšední zážitek, který je postavený na námořních soubojích, které jsou zpracovány velice kvalitně a hráč se do herní mechaniky brzy dostane. Je čas vyplout na moře, vy chásko líná!

Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

BlackWake - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 2400, FX-6300
RAM: 8 GB
Grafická karta: GTX 660
HDD: 3 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: