The Elder Scrolls Online Summerset

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: The Elder Scrolls Online Morrowind

Epická série RPG her posouvá v nové hře The Elder Scrolls Online své hranice! V této MMO RPG máte poprvé možnost prozkoumat úplně celý legendární svět The Elder Scrolls. Živoucí svět The Elder Scrolls Online dostává obří přídavek s podtitulem Summerset. DLC přináší ostrov Summerset, který toho nabízí velice hodně od nových úkolů, nové příběhy a dobrodružství, až po desítky hodin zábavy.

Nové DLC přidává velký ostrov Summerset na který se poprvé v historii The Elder Scrolls Online budete moci podívat a řádně prozkoumat. Jedná se o ostrov, který byl doposud obýván pouze elfy, kteří nemají rádi na svém území cizince. To se však změnilo a nová královna otevřela dveře cizincům. Právě to zapříčinilo obrovskou nevoli u mnohých elfů, kteří nechtějí do své domoviny pustit jiné rasy. Díky tomuto vznikají rozepře a rozboje. Větší hrozby se však skrývají ve stínech, kde kují pikle s temnou magií následovníci Deadry.

Temná magie je velké zlo, a proto se musí stoupenci Deadry zastavit. Přidáte se k tajemnému Psijic Order. DLC Summerset nabízí velmi zajímavý příběh, který se bude točit okolo elfích problémů. The Elder Scrolls Online: Summerset nenabízí možná žádné nové herní třídy nebo překopaný soubojový systém, ale za to nabízí skvělý a poutavý příběh, novou lokaci, crafting šperků, a to nejdůležitější jsou desítky hodin zábavy!

Doručení:
DO 24 HODIN
379 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 38 bodů

1-4 | 5
VIDEA

The Elder Scrolls Online Summerset - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 3 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 85 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: