The Elder Scrolls Online Morrowind

Obsahuje :

  • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (základní hru)
  • The Elder Scrolls Online: Morrowind (Nové rozšíření)
  • Discovery Pack DLC

Vydejte se za novým a úžasným dobrodružstvím, které vás čeká v obrovském přídavku The Elder Scrolls Online: Morrowind. Jak podtitul napodívá, tak se podíváme do samotného Morrowindu. Je to úchvatné místo, které skrývá nejedno prastaré tajemství, jež má být odhaleno. Zda si myslíte, že Morrowind znáte z třetího dílu The Elder Srolls, tak to se hodně pletete. Protože Morrowind v The Elder Scrolls Online je zasazen zhruba sedm století před událostmi třetího The Elder Srolls proto se dočkáte nových dobrodružství a stejně tak budete čelit novým výzvám.

VÍCE

Monstrózní datadisk do hry nepřidává jen zajímavé lokace, ale i nové povolání. Přináší 4v4v4 PvP mód a přes 30 hodin hraní hlavního příběhu, který vás vtáhne do hry a nepustí, to je The Elder Scrolls Online: Morrowind. V příběhu se spojíte s polobohem Viveca a časem se stanete jeho pravou rukou. Vaším cílem společně s Viveca bude zatavení záhadné nemoci a pomoci samotnému Vivecu, aby nabil své schopnosti a zastavil zkázu. Budete muset vynaložit všechny své síly, aby Vvardenfell skončil tak jak si to pamatujete z třetího dílu The Elder Srolls.

Nová herní třída The Warden, která hráčům umožní ovládnout přírodní magii a její elementy. Ke všemu tomu nová třída, která doplní ostatní herní třídy. Dále dostane válečného medvěda, který bude bojovat po vašem boku. The Elder Scrolls Online: Morrowind je skvělým rozšířením, které přináší mnoho zábavy pro hráče PVP i PVE. Dočkáte se velkolepých bitev mezi hráči a přitom si můžete užít zajímavý herní příběh. Jedno je jisté Morrowind je skvělým přídavkem, který se vyplatí vyzkoušet.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
549 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 55 bodů

1-4 | 5
VIDEA

The Elder Scrolls Online Morrowind - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 3 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 85 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: