The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited

Hra nevyžaduje žádné měsíční poplatky.

Epická série RPG her posouvá své hranice v nové hře The Elder Scrolls Online! ( TESO ) V této MMO RPG máte možnost poprvé prozkoumat úplně celý legendární svět The Elder Scrolls.

Hra je postavena tisíc let před událostmi v The Elder Scrolls: Skyrim a obsahuje zcela novou kapitolu v příběhu The Elder Scrolls, kde proti sobě stojí tři frakce v otevřeném světě, v němž se daedrického princ Molag Bal snaží dostat celý svět Tamriel do jeho démonické reality .

VÍCE

Můžete si tak užít cestování po celém světě Tamriel, od Skyrim přes Cyrodil až po Morrowind a objevit severské hrobky, trpasličí ruiny a množství dalších pradávných měst. Některé Vám budou známé z předešlých her, jiné zase uvidíte úplně poprvé, i pokud jste ostříleným hráčům The Elders Scrolls.

Po dvaceti letech poprvé můžete zažít celý svět úspěšných RPG her The Elder Scrolls online! Vyberte si sami, co chcete dělat, jak to chcete dělat a prožijte příběh podle svých představ-s přáteli, známými a tisíci spojenců. Prozkoumejte tajemné kobky, bojujte na život a na smrt v boji proti ostatním hráčům, nebo plňte množství dobrodružných úkolů, které na Vás čekají ve světě Tamriel. Je jen na Vás, jak se rozhodnete.

S vylepšeným bojovým systémem máte možnost bojovat v reálném čase-označovat, útočit a bránit se přesně tak, jak to MMORPG žánr vyžaduje. Nyní máte také možnost nosit jakoukoli výzbroj v jakémkoliv čase, nezávisle na tom, jakou postavu hrajete. Vytvořte si vlastní herní styl díky hluboké přizpůsobitelnosti postav a schopností.

Díky ESO Megaserver technologii si již více nebudete vybírat, na jakém serveru chcete hrát, ale hrajete v jednom obrovském spojeném světě. Hra Vás automaticky spojuje s Vašimi přáteli, spojenci z cechu a celou aliancí. Jednoduše se připojte a začněte své dobrodružství.

Ukradená duše, povstání armády nemrtvých, úkol získat něco, co je právem Vaše. Prozkoumejte skrytá tajemství Tamrielu na vlastní pěst s použitím kompasu, který Vás automaticky povede na místa zájmu. Zachraňte svět před ďábelskými machinacemi daedrického prince Molaga Bala a jeho kumpána, prvního nekromancera, Prince Červů-Mannimarca.

Trojice rozdílných aliancí; Daggerfall Covenant, Aldmeri Dominion a Ebonheart Pact.

Téměř celý Tamriel na dosah ruky.

Cechy známé už z předchozích her; Cech Mágů, Cech Zlodějů, Cech Bojovníků, Cech Neohrožených i Temné bratrstvo.

Čtyři spacifická povolání; Templar, Dragonknight, Sorcerer a Nightblade.

Epické PVP i PVE, kdy dostaneme možnost zapojit se do velkých bitev i soukromých výprav do temných jeskyní skrývajících poklady.

Nebudeme ušetřeni nemocí včetně vampyrismu či lykantropie.

Systém rukodělných profesí, které budou moci obohatit život v Tamrielu a dopomoci vám ke slušnému vybavení.

Magie duší, kterou si veteráni z původních her určitě pamatují. Možnost chytat duše nepřátelských stvoření a uvěznění je v drahokamech.

Obrovské množství všemožného vybavení

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
449 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 45 bodů

1-4 | 5-8 | 9
VIDEA

The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 3 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 85 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: