JSTE ZDE: GameSale.cz → Dětské hry

Dětské hry

Hry pro ta nejmenší škvrňata, která dokáží hrát na PC či na konzolích a mohou se tak zabavit u poutavých příběhů a rozvíjet své dovednosti . Dětské hry nemusí být jen pro předškoláky nebo menší školáky, ale také po nich může sáhnout i dospělí, kteří si chtějí odpočinout a pobavit se u vtipných a odlehčených her zárověň se svými dětmi a nebo poté co jdou spát :) Hry pro nejmenší jsou nejčastěji tvořeny podle známých filmových či seriálových animovaných pohádek, které všichni důvěrně známe.

VÍCE

Dětské hry jsou pro ty nejmenší hráče, kteří se dostanou k PC a chtějí zažít nová dobrodružství se svými hrdiny, které znají z televize, knížek či filmů. Jsou to zábavné a poutavé hry, které děti přikovají k židli a budou si v klidu hrát. Dětské hry jsou akční akrkády ve kterých se děti opravdu vyblbnou. Žádné násilí, žádná krev či sprostá mluva v těchto hrách nehrozí. Ovládání postavičky či různých postav je lehké a dítě s ním nemá žádný problém ani s pochopením herních mechanizmů, které nejsou vůbec složité. Dítě je okamžitě pochopí a nebude frustrované, že by mu to nešlo.

Většina dětských her má předlohu z filmů, dětských seriálů, knížek či jiných zdrojů. Jedná se většinou o hry, ve kterých se budou překonávat překážky v podobě různých nástrah, např. terénní překážky. Děti si také užijí zábavu při soubojích, které jsou udělané přímo pro ně, takže tu není žádné násilí na lidech či na zvířatech. Zažijí zběsilé závody na čas a další aktivity, které děti určitě zabaví.

Dětské hry může zastoupit asi nejslavnější série a to jsou LEGO hry, které dokáží každému dítěti vykouzlit úsměv na tváři. Ať to jsou hry LEGO Pirates of the Caribbean, LEGO Batman a další. Jedná se o kvalitní hry, které si zahraje i dospělý hráč PC her. LEGO hry mají spád, krásný a poutavý příběh, návykovou hratelnost.

Dalšími hrami jsou arkádové hry tipu: Cars Radiator Springs Adventures, Disney The Princess band the Frog, Castle of Illusion to jsou čistokrevné dětské hry, ve kterých se většinou jen skáče přes překážky, běhá či se závodí. Tyto hry jsou opravdu pro ty nejmenší, kteří mohou hrát na PC.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno9z celkem: 1663
VýrobceTypRok vydání
2006
2014
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: