JSTE ZDE: GameSale.cz → Akční

Akční

Pro všechny milovníky akčních her, kteří mají rádi rychlost, dokáží se rozhodnout ve vteřině a na chyby a pochybnosti není při hře čas. Připravte se na boj a dobrodružství. Po akčních hrách šáhne každý hráč, který chce zažít pořádnou akci, hvízdání kulek kolem hlavy, různá herní prostředí a časové linky od pravěku až po dalekou budoucnost. Stačí stáhnout a vrhnout po hlavě do akce.

VÍCE

Akční hry patří mezi jednu z největších skupin PC her, do kterých se řadí akční střílečky typu DOOM, nebo i akční adnevruty jako je série Assassin's Creed a další. Tato bohatá skupina obsahuje mnoho subžánrů, ve kterých si každý vyberete ten, který ho bude nejvíce bavit. Akční hry prochází různými časovými obdobími. Počínaje starověkem až po moderní dobu nebo dokonce do hodně vzdálené budoucnosti. Hráč si bude moci vyzkoušet moderní zbraně této doby nebo zbraně, které se používaly za druhé světové války.

Nejobecnější roztřídění akčních her je možné podle toho zda se jedná o FPS, TPS, Survival horor nebo arkády.

FPS hry: jsou to akční hry, ve kterých je nejdůležitějším prvkem vaše bystrá mysl, rychlé reflexy i trocha štěstí. Jsou to hry z vlastního pohledu (hráč vidí vše, jako kdyby byl sám ve hře), ve kterých si užijete opravdu hodně zběsilé a rychlé akce. Většina FPS her nabídne kromě svižné akce taky i krásnou grafiku a bohaté různorodé prostředí (série Crysis nebo série Call of Duty).

TPS hry: jsou to akční hry z pohledu třetí osoby. Hráč vidí záda hlavní postavy, tedy hrdiny a širší okolí než tomu je u her FPS. Tento typ her je většinou spojen s dalšími žánry, ať to jsou adventury, RPG či jiné žánry. Klasickým příkladem TPS her je série Assassin's Creed, Tomb Raider, GTA, Max Payne. V těchto hrách hráč najde nejen akci, ale také silný příběh, občas nějaké hádanky a zajímavé prostředí.

Survival horor hry: jak samotný název napovídá, že se jedná o hry, ve kterých se budete bát každého zvuku, váš tep bude hodně zrychlený a vaším jediným cílem bude přežít. To jsou hry Survival horor. Hlavní středobodem je strach, pocit stálého nebezpečí to jsou Survival horor hry. Příklady kvalitních Survival horor je Alan Wake, série Dead Space, Alien Isolation.

Arkády hry: do této skupiny bychom zařadili bojové hry neboli klasické mlátičky, ve kterých je hlavním úkolem vymlátit duši z protivníka. Mlátičky jsou občas hodně krvavé, ale zato dokáží hráče přikovat k židli. Jedná se o hry Mortal Kombat, Tekken. Do arkád je možné, také řadit plošinovky, tedy plošinové hry, ve kterých hráč musí překonávat různé překážky, které se rozpadají nebo musí odhadnout, v jakou chvíli musí skočit. Plošinové hry kombinují akci a různé překážky a nástrahy, které hráč musí překonávat. Klasickým příkladem jsou hry Tomb Raider, Prince of Persia.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno553z celkem: 1406
VýrobceTypRok vydání
1994
2017
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
1 Náhodná STEAM hra
Akční cena
35
7 Days to Die
Akční cena
299
Abyss Odyssey
29
Afterfall Insanity Extended Edition
49
Předobjednávka, datum vydání: 1.12.2017
Agents of Mayhem
1 249
Alice Madness Returns
215
Alien Breed Trilogy
85
Alien Isolation
329
Alien Isolation - Season Pass
229
Alien Rage - Unlimited
49
Aliens Colonial Marines
249
Aliens Vs Predator
249
Alpha Prime
49
Anomaly Warzone Earth
49
Aquanox
39
Aragami
299
ARK Scorched Earth
Akční cena
359
ARK: Survival Evolved
Akční cena
309
Arma 2
99
Arma 2 Combined Operations
189
Arma 3
589
Arma 3 Apex
949
ARMA Gold Edition
49
Arma X Anniversary Edition
299
Assassin’s Creed Brotherhood
Akční cena
99
Assassin's Creed Chronicles - China
69
Assassin’s Creed Director's Cut Edition
199
Assassin's Creed II
119
Assassin’s Creed III
369
Assassin’s Creed III
Akční cena
95
Assassin’s Creed III Season Pass
299
Assassin's Creed IV Black Flag
Akční cena
179
Assassin's Creed IV Black Flag
449
Assassin’s Creed IV Black Flag Season Pass
249
Assassin’s Creed Liberation HD
Akční cena
69
Assassin's Creed Revelations
199
zobrazeno 36 z 553
Načíst více
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: