Assassin's Creed Revelations

Tento díl Assassins Creed bude mít nádech historie a hledání odpovědí. Assassins Creed: Revelations opět nabídne zajímavý příběh, herní variabilitu a také novinky v podobě řízení boje mezi Asasíny a Templáři. Příběh se bude odehrávat v Konstantinopoli kde Ezio Auditore jde po stopách slavného Asasína Altaira.

VÍCE

Assassins Creed: Revelations uzavře kapitolu vyprávění osudů Ezia. V tomto díle se Ezio Auditore vydává ve stopách svého legendárního rádce, Altaira, na cestě za poznáním a odhalením. Jedná se o nebezpečnou cestu, která zavede Ezia do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí armáda Templářů hrozí destabilizovat celý region. Na hráče čeká revoluční herní systém, který umožňuje hráčům manipulaci vzpomínky Desmonda v Animusu a rozluštit tak tajemnství své minulosti a tím získat náhled do budoucnosti.

Kromě vynikajícího singleplayerového příběhu, bude po úspěchu Assassins Creed Brotherhood, součástí multiplayer ve hře doplněný o mnohem více map, znaků a tím tak umožní hračům otestovat své dovednosti proti ostatním hráčům.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
179 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 18 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Assassin's Creed Revelations - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB Shader 3
HDD: 8 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: