JSTE ZDE: GameSale.cz → Simulátory

Simulátory

Chtěli byste si zkusit zalétat v letadle, usednou za volant kombajnu či vést vlastní fotbalový klub? To vám simulátory splní a ještě více. Simulátory nabízejí komplexní zábavu, která se snaží co možná nejvíce napodobit reálné chování strojů, řízení či jiných systémů ovládání, a přitom je zachována zábavnost. Nejoblíbenějšími simulátory na pc jsou např. řidič kamionové dopravy, těžba v lese či sklízení obilí na poli.

VÍCE

Simulátory se řadí mezi nejvíce specifické žánry PC her. Obyčejní hráči se do těchto žánrů velice těžko dostávají, ale pro milovníky „reálnosti“ jsou jako svatý grál. Hráči se do rukou dostává komplexní hra, která se co možná nejvíc a nejvěrohodněji snaží přiblížit reálné předloze. Nečekejte snadné ovládání, rychlé pochopení herních principů nic z toho, ale určitě můžete očekávat dlouhodobé učení všeho co je potřeba abyste se natolik sžili s herními mechanizmy, abyste si hru dokázali naplno vychutnat. Poté vás čekají ne hodiny či týdny zábavy, ale měsíce či roky, protože simulátory na pc tohle dokáží nabídnout a díky silné hráčské komunitě hra trvá dlouho. Simulátory by se mohly rozdělit na dva základní tábory, které spojuje stejný princip a to přinést co možná nejvíce reálný zážitek z hraní a dokázat přenést reálné prostředí, funkce, možnosti do herního světa.

První tábor bychom mohli nazvat hardcore simulátory. Jsou to hry, ve kterých se opravdu přiblížíte co nejblíže k reálnému zážitku. Nečekejte, že by vám hra cokoliv odpustila, každou vaši chybu bude nemilosrdně trestat a často to bude znamenat vaší smrt, zničení stroje nebo restartování mise. Hardcore simulátory nabízejí komplexní ovládání, které je nutné se naučit a porozumět mu. U leteckých hardcore simulátorů je vždy dobré mít po ruce knipl než klasickou klávesnici a myš nebo volant a pedály u závodních her. Kouzlo u těchto simulátorů spočívá především v učení se ovládání hernách mechanizmů. Po zdolání těchto překážek se hráči otevírají nové obzory, které jiný žánry PC her nedokáže nabídnout. Budete se opravdu cítit, jako stíhací pilot, který ví kdy ubrat rychlost, jaký manévr provést, aby se zbavil protivníka. Hardcore simulátory mají ještě jedno velké specifikum, které je pro tento žánr příznačné. Dokonale věrné kopie strojů (letadel, aut atd.) či výbavy (uniformy, zbraně atd.). Hráči se do rukou dostanou přesné a věrné kopie strojů, ale nejde pouze o vzhled, ale také o jejich reálné chování. Mezi hardcore simulátory se řadí tyto hry: série IL-2 Sturmovik, Microsoft Flight Simulator, GRID, Asseto Corsa.

Druhý tábor jsou klasické simulátory, které se snaží stejně, jako hardcore simulátory přiblížit co možná nejvíce realitě. Zásadní rozdíl je v tom, že klasické simulátory jsou pro hráče přívětivější z hlediska herních principů, učení ovládaní a nějakou tu chybku dokáží odpustit. Klasické simulátory přináší téměř reálný zážitek, ale hry jsou navrženy tak aby se hráč do nich rychleji dostal a brzy se rozkoukal. Do této skupiny patří především hry, jako jsou: Woodcutter Simulator 2013, Euro Truck Simulator, série Professional Farmer. Klasické simulátory balancují mezi výzvu a zábavu a proto jsou otevřenější pro širší paletu hráčů.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno141z celkem: 1494
VýrobceTypRok vydání
2005
2017
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
18 Wheels of Steel American Long Haul
99
18 Wheels of Steel Extreme Trucker
79
18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2
99
Ace Combat Assault Horizon - Enhanced Edition
129
Agricultural Simulator 2011 Extended Edition
109
Agricultural Simulator 2013 - Steam Edition
89
Agricultural Simulator Historical Farming
59
Air Conflicts Secret Wars
89
Air Conflicts Vietnam
119
Airport Simulator 2014
89
American Truck Simulator
195
Assetto Corsa
499
Automobilista
499
BAJA Edge of Control HD
489
Burnout Paradise The Ultimate Box
119
Burnout Paradise The Ultimate Box
215
Bus Driver
169
Bus-Simulator 2012
229
Car Mechanic Simulator 2014
69
Car Mechanic Simulator 2015
169
Car Mechanic Simulator 2018
549
Coast Guard
129
Coffin Dodgers
29
Combat Wings Battle of Britain
59
Crash Time 2
69
DIG IT! A Digger Simulator
129
DiRT 3 Complete Edition
Akční cena
49
DiRT 4
499
DiRT Rally
349
DiRT Showdown
49
Dogfight 1942
49
Dream Pinball 3D
49
Euro Fishing
199
Euro Truck Simulator
65
Euro Truck Simulator 2
189
Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories
159
zobrazeno 36 z 141
Načíst více
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: