Car Mechanic Simulator 2015

Abyste nemuseli tátovi brát nářadí a hrabat se mu v motoru nebo podvozku, bude lepší, když si to vyzkoušíte jen ve hře. Přesně tohle Vám nabídne hra Car Mechanic Simulator 2015, který Vám nabídne mimo jiné nová auta, nářadí, nové možnosti a mnohem více. Hra Vás zavede do dílny, kde budete stát v roli automechanika a za dobře udělanou práci dostanete dobře zaplaceno. Časem budete mít tolik zakázek, že už vlastně nebudete vědět, po které sáhnout, nicméně mějte na paměti, že oprava aut nebude vždy jednoduchá.

VÍCE

Vybudujte a rozšiřujte své opravárenské impérium. Car Mechanic Simulator 2015 poodhalí pozadí práce v opravárenské dílně. Staň se mechanikem a opravuj pro zákazníky jejich plechové miláčky. Získané peníze můžeš využít na vylepšení své dílny nebo zlepšení svých dovedností.

  • Kupuj ojeté vozy, renovuj je a prodávej se ziskem, nebo se staň sběratelem. Pokud povedeš svůj podnik dobře, jistě na trhu uspěješ.
  • Opravy aut – základní pilíř hry. Opravy jsou tvou prací, tvým živobytím… Dobrá, možná nejsou TAK důležité, ale je to základní aktivita hry. Přijde zákazník s rozbitým vozem, který potřebuje do zítra opravit. Dej se do díla, čas běží.
  • Systém misí – zakázky přicházejí náhodně, takže si budeš muset vybrat, na kterých budeš pracovat. Můžeš přijmout jen omezený počet zakázek a na provedení oprav máš jen omezený čas. Každá zakázka je jinak náročná a jinak honorovaná.
  • Vedení dílny – po celodenní těžké dřině je čas spočítat tržby a provést investice – jak by se daly zrychlit opravy nebo přilákat více zákazníků?
  • Dražby aut – na nákupu ojetých aut, jejich renovaci a prodeji se dá také zbohatnout. Nebo si můžeš opravdové klenoty nechat a vytvořit si sbírku.
  • Modely aut – automobily lze rozmontovat s nevídanou mírou podrobností. Každý vůz tvoří přes 200 interaktivních dílů, které zahrnují interiér, karoserii a motor.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Car Mechanic Simulator 2015 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.1 Ghz i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 4 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: