Construction Simulator 2015

Ve hře Construction Simulator 2015 budete mít možnost prostřednictvím vysoce kvalitní 3D grafiky ovládat 16 realistických stavebních strojů od výrobců LIEBHERR, STILL a MAN. Odkryjte pomocí realistických strojů základny domu, nalijte do konstrukce panelů tovární budovy beton pomocí obrovského čerpadla nebo si při umisťování střešních nosníků pomocí mobilního jeřábu otestujte, jak máte pevnou ruku. Realistický systém ovládání pomocí dvou joysticků s rozvržením SAE podporuje dojem skutečné práce na skutečném staveništi.

VÍCE

Objevujte svět sami nebo s přáteli

Rozsáhlý otevřený svět s mnoha rozličnými městy, poli nebo třeba s dálnicí před vás bude stavět nové a nové výzvy, ve kterých uplatníte celý svůj rostoucí motorizovaný arzenál. V případě úspěchu se zpřístupní ještě větší a výnosnější pracovní nabídky a lokace s ještě širší řadou možností.

Práce je vždy o něco zábavnější, když na ni nejste sami, a stavba není výjimkou. V multiplayerovém režimu budete společně se spoluhráči ovládat stroje a plnit různé stavební mise nebo si prostě jen užívat hru ve velkém otevřeném světě.

Multiplayerové hry jsou určeny až čtyřem hráčům. Zakládající hráč, který hru zahájí, má roli vedoucího stavební společnosti, kterou v kooperativním módu sdílí s ostatními spoluhráči.

Čeká na vás celá řada úkolů

V základní hře můžete spolupracovat při plnění stavebních úkolů. Dva hráči například mohou hloubit jámy, zatímco další odváží vyhloubený materiál do štěrkovny. V pokročilé hře je možné současně pracovat až na třech staveništích a rozjet tak skutečně výnosnou stavební firmu.

Myslíte si, že vám více než 200 pracovních etap ve vice než 150 misích nebude stačit? Construction Simulator 2015 nabízí mnoho možností integrovat do hry vlastní stroje a staveniště. Vývojáři hry pro vás připravili Construction Kit – sadu nástrojů, která vám umožní vytvářet vlastní světy a herní obsah.

Své výtvory a mody můžete samozřejmě sdílet s celou herní komunitou prostřednictvím služby Steamworks nebo na různých fanouškovských stránkách. Všichni hráči tak budou mít na dosah doslova bezednou studnici nejrůznějšího uživatelského obsahu.

Laťka pro vstup do světa modování není nijak zvlášť vysoká – potřebujete jen program na 3D grafiku jako 3ds max nebo Maya a bezplatnou verzi Unity3D. Features:

 • Přes 200 misí zajistí hodiny a hodiny herní zábavy
 • 16 realistických stavebních strojů od výrobců LIEBHERR, MAN a STILL
 • Realistické ovládání vozidel – podpora ovládání SAE pro bagry
 • Realistické zvuky nahrané přímo u originálních vozidel
 • Multiplayerový režim
 • Pro začátečníky i profíky: jednoduché přepínání nebo arkádovým a profi ovládáním
 • Rozsáhlý otevřený svět s mnoha různými volně přístupnými oblastmi a úseky
 • Ve hře je možné navštívit celou řadu prodejců a dodavatelů
 • Podrobný výukový systém zajistí bezproblémový vstup do hry
 • Nelineární systém misí poskytuje dlouhotrvající herní zážitek
 • Pro kutily podpora vytváření modifikací stavenišť i vozidel
 • Zkušenostní systém s mnoha úrovněmi a postupně odemykanými speciálními misemi
 • Podpora oblíbených ovladačů, volantů a joysticků (Joysticky „Thrustmaster“ ani volanty bohužel nejsou momentálně podporovány)
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
349 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 35 bodů

VIDEA

Construction Simulator 2015 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 4.5 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: