Agricultural Simulator 2013 - Steam Edition

Agricultural Simulator 2013 prošel řadou změn. Ty nejzásadnější jsou, že musíte například pravidelně opravovat Vaše stroje, protože vlivem opotřebení je to zkrátka a dobře potřeba. Dalším těžkým úkolem bude, abyste se zvládli postarat o Vaše bohaté hospodářství a zemědělství, které budete postupem času ve hře rozšiřovat. Abyste si něco vydělali, bude za důležité, abyste prodali to, co se Vám podaří vypěstovat. Zvládnete být dobrým a časem zkušeným farmářem ?

VÍCE

Důmyslný zemědělský simulátor vás zavede zpátky na pole, aniž byste si ušpinili ruce. Představte si sebe, jak kontrolujete úrodu, krmíte dobytek nebo se staráte o nákup a prodej vybavení a zboží. Dobré plánování, trocha znalostí a ovládnutí potřebných dovedností, to jsou klíče k úspěchu. Vybudujte své impérium, nakupte přes sto dostupných, originálních a řiditelných zemědělských strojů a užívejte hodiny zábavy v jednom z nejrealistič­tějších simulátorů dneška.

Ve hře na vás čekají vozy známých značek, jako jsou například Challenger, Fendt, Massey Ferguson a Valtra, tři hratelná prostředí s vesnicemi, realisticky se deformující půda a skutečné druhy plodin. Do principů hry vás bez potíží uvede sada cvičných úkolů pro začátečníky a díky elektronické verzi můžete začít hrát ihned po zakoupení.

Vlastnosti:

Více než 70 vozidel 3 různá prostředí: město, vesnice a farma (Toskánsko, Alpine, Spojené státy) Dynamická a realistickákrajina Realistické „znečištění“ všech vozidel (vizuálně a manipulací) 6 různých druhů živočichů (skot, býci, ovce, slepice, koně, jeleni) Rozsáhlý systém nápovědy, včetně dopravních úkolů Nové druhy rostlin (např. slunečnice) Prodej na všech mapách pro všechny produkty, rychlý prodej pro nezkušené hráče Interaktivní výukové mise pro všechny začátečníky

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Agricultural Simulator 2013 - Steam Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 0.75 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: