Euro Fishing

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - Ostatní Sim.Žánr:
3909Výrobce:
2. Listopadu 2015Datum vydání:
Jazyk:

Ve hře Euro Fishing se ponoříte hluboko do adrenalinové akce, zábavy a nádhery nejznámějších evropských jezer. Ovládněte svůj prut, vlasec a taktiku a zdokonalte svou techniku, abyste se mohli stát tím nejlepším rybářem. Čeká vás ten nejrealističtější rybářský zážitek, který si můžete užít z pohodlí svého gauče.

Ať už jste rybář začátečník, nebo veterán, Euro Fishing dokáže dokonale navodit atmosféru skutečného rybaření pomocí jedinečného fyzikálního ztvárnění nahazování a navíjení „Total Cast Control“.

VÍCE

Herní výuka vás naučí základy nahazování, případně se můžete ponořit přímo do jedné z pěti jedinečných evropských lokací včetně Digger Lakes a slavného St John’s Lake u Linear Fisheries, přičemž každé nabízí jedinečnou výzvu a jiný kapitální kousek.

Díky pokročilé umělé inteligenci a nastavitelným efektům prostředí reagují ryby na teplotu vody, denní dobu, povětrnostní podmínky a návnady stejně jako v reálném životě. Vyhlížejte známky přítomnosti ryb, než nahodíte ze správného místa z předem vyznačeného stanoviště či ze břehu jezera, a přizpůsobte si rybářské vybavení, abyste zvýšili šanci na úlovek na maximum.

Ve hře Euro Fishing můžete rybařit sami nebo soutěžit proti přátelům i protivníkům v režimu pro jednoho hráče či v turnajích pro více hráčů. Stejně tak můžete sledovat a porovnávat úlovky ostatních v reálném čase.

 • Naprostá kontrola nahazování

  Poprvé v historii rybářských her můžete zažít pocit z nahazování skutečného prutu z vlastního PC.

 • Bystrá umělá inteligence ryb

  Souboj vůlí mezi rybou a rybářem ožívá díky vysoké umělé inteligenci.

 • Soutěže a turnaje

Vyzvěte své kamarády na turnaj více hráčů a porovnávejte si úlovky v reálném čase, případně soupeřte proti umělé inteligenci v námi pořádaných turnajích.

 • Dech beroucí lokace

Na každého rybáře čeká pět jedinečných evropských lokací včetně takových jako Digger Lakes a slavného St. John’s Lake u Linear Fisheries. Všechny jsou vyobrazeny s úžasným smyslem pro detail.

 • Dynamické počasí a denní doba

Nastavte si povětrnostní podmínky tak, aby odpovídaly skutečnosti, případně si je upravte podle svého a změňte tak chování ryb.

 • Vybavení

Vyberte si to správné rybářské vybavení, abyste měli co největší šanci na kapitální úlovek. Vyberte si z široké škály prutů, navijáků, vlasců a návnad z tisíců možných kombinací.

 • Vodní hladina

Pozorujte vodu a její projevy, předvídejte chování ryb a nahazujte ze břehu či ze stanoviště, abyste maximalizovali šanci na úspěch.

 • Kompletní podpora ovladače Steam Controller

Ponořte se do hry Euro Fishing s novým ovladačem Steam Controller, který je nyní plně integrován.

 • Nejmodernější technologie

Díky nejnovější grafické technologii Unreal Engine 4 hra Euro Fishing vypadá skvěle a působí velmi realisticky.

 • Vytvořeno experty

Díky spolupráci s odborníky na chytání kaprů včetně Simona Scotta a společnosti Korda představuje hra Euro Fishing zážitek ze skutečného rybaření.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Euro Fishing - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Quad
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 2 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: