American Truck Simulator Nové Mexico

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: American Truck Simulator

Kdo měl někdy nutkání vyměnit život usedlý za mobilní a stát se řidičem osmnáctikolové soupravy, pak má se hrou „American Truck Simulator – New Mexico“ opravdu dokonalou příležitost, jak to ještě (zčásti) stihnout. Budete zde totiž moci popadnout obří volant TIRáku s osmnácti koly a vyrazit skrze americké Nové Mexiko. Této oblasti se mimochodem říká „Země okouzlení“, což pochopitelně není náhoda, jelikož vás zde čekají natolik grandiózní vizuální scenérie, až se tomu nechce věřit.

Projet se budete moci jak skrze vysloveně urbanizované oblasti (Albuquerque), tak i přes málo obydlená obchodní centra a zastávky ztracené kdesi uprostřed pouště. Nové Mexiko toho má k nabídnutí mnoho a podíváte se nejenom na poušť, ale i mezi svěží zeleň a horská pásma. Kdo zná více zeměpis, určitě ho potěší i to, že jsou na svém místě všechny legendární a velké ikonické útvary: Rio Grande, Carson National Forest, Baylor Peak, Pyramid Rock, …

VÍCE

Když se už ale opravdu blíží noc, bývá dobrý nápad ještě jednou se naposledy podivit nad překrásným západem Slunce a „zapíchnout“ to raději u nějaké pumpy, kde můžete natankovat a provést opravy. Nové Mexiko je mimochodem k dnešnímu dni pátým největším státem USA.

Aktuálně ve hře American Truck Simulator – New Mexico najdete přes 4 tisíce mil cest, dále 14 hlavních měst (Albuquerque, Santa Fe, Roswell, …), 11 typů zastávek, více jak 600 nových 3D modelů, komplexní a realistické křižovatky i dálnice, řadu nových achievementů ke splnění, zbrusu nové unikátní věci přírodního i lidského původu, 8 nových doků a průmyslových oblastí.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

VIDEA

American Truck Simulator Nové Mexico - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 GHz Dual
RAM: 4 GB
HDD: 0,1 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: