Euro truck Simulator 2 Special Transport

Co by to bylo za kamionový simulátor, který by nenabídnul možnost přepravy nadměrného nákladu, který otestuje vaše řidičské umění. Testování to bude opravdu náročné, protože DLC Special Transport nabízí celkem jedenáct obřích věcí, které budete se svým tahačem moci přepravovat po celé Evropě. Můžete se těšit na přepravu různě obrovských kontejnerů, nádrží, lodí a dalších nákladů, které budí respekt svojí velikostí. Náklady mohou vážit až 70 tun, široké jsou i 6 metrů, vysoké přes 5 metrů a dlouhé klidně 20 metrů. Už se vám orosilo čelo, tak si představte, až tento náklad bude muset přepravit do velkých měst. Naštěstí vám s přepravou těchto nadměrných nákladů pomohou nové návěsy. Velice skvělým herním nápadem jsou doprovodná vozidla, která vám budou zajišťovat volnou cestu.

VÍCE

Vývojáři mysleli i na to, aby umělá inteligence nedělala problémy. A proto se nemusíte bát, že by doprovodná vozidla dělala psí kusy. Dodávky a pracovníci dokáží zastavit dopravu a donutit okolní vozidla, aby zajela ke krajnici, ale také vám dávat příkazy. Příkazy od vašeho doprovodu. Protože, když se jimi nebudete řídit, tak vám hrozí to, že se celá akce zruší kvůli vaší nepozornosti.

Přeprava nadměrného nákladu má vždy předem stanovenou trasu, a to z důvodu, abyste se vyhnuly nízkým mostům anebo mostům, které by vás nemusely udržet atd. Trasa vede většinou přes mapy v původní hře, ale některé nadměrné náklady pojedou i do států z DLCček. Jinak se při přepravě nadměrného nákladu můžete těšit na pozornost okolí. Především od „čumilů“, ale i od novinářů, kteří si váš náklad budou fotit. Euro truck Simulator 2 Special Transport je hodně povedené DLC, které stojí za vyzkoušení.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Euro truck Simulator 2 Special Transport - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2,4 GHz Dual
RAM: 4 GB
HDD: 100 MB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: