Euro Truck Simulator

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - AutomobilovéŽánr:
SCS SoftwareVýrobce:
6. Srpna 2008Datum vydání:
Jazyk:

Euro Truck Simulator je simulátor kamionu (trucků) v prostředí Evropy s evropskými dlouhými trucky. Řiď kamion z Říma do Berlína, do Madridu, do Prahy a spousty dalších měst v realistických vozech. Euro Truck Simulator je věrná reprodukce řízení kamionů na evropských silnicích. Trasy jsou navrženy podle skutečných evropských silnic. Jelikož je hra situována do Evropy mají všechny trucky velmi realistický, detailně napodobený vzhled podle skutečných kamionů. Interiéry jsou stejně tak působivé jako exteriéry. Společně se současně pracujícími indikátory, teploměry, palivovými měřáky, stěrači a samozřejmě s celou řadou měřidel včetně tachometru, utvořenými do 3D modelů kabiny, nabízí Euro Truck Simulator skutečně impozantní prostředí.

VÍCE

Vlastnosti hry:

  • Vyberte si náklaďák – z pestré nabídky si podle svých finančních možností vybere každý! Zvyšte svůj obchodní potenciál a vyberte ten stroj, který nejlépe odpovídá vašim potřebám.
  • Díky realistickému ztvárnění se můžete volně rozhlížet po kabině a kontrolovat zpětné zrcátko úplně stejně jako ve skutečném kamiónu!
  • Všechny tahače odpovídají svým evropským předlohám, včetně detailně zpracovaných 3D interiérů.
  • Za dodání zboží získáte odměnu, za porušování dopravních předpisů dostanete naopak pokutu!
  • Nezapomeňte natankovat a opravit případné závady. A proč si truck rovnou nevylepšit nebo nekoupit nový, když na to máte?
  • Rozšiřte své podnikání do různých zemí. Přeprava nebezpečného nákladu je sice výnosným podnikem, potřebujete pro ni ale povolení.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Euro Truck Simulator - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 3 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: