DiRT Rally

Milujete zvuk motoru, vůni benzínu a spálených pneumatik, rychlou a především precizní jízdu? Tak to budete u hry DiRT Rally v sedmém nebi, protože tohle vše nabízí a komu ještě přihazuje mnohem více, než je na první pohled vidět. DiRT Rally nabízí především skvělý herní zážitek a doslova vás vtáhne do simulátoru rallye, jedná se téměř o dokonalou esenci zábavy a vysokého realizmu, to dělá ze hry něco více.

DiRT Rally je vskutku inovativní a nabízí skvělý a univerzální fyzikální model jízdy a díky tomu hra nabídne: především skvělou zábavu, napětí při závodech a realističností při řízení. I přesto všechno hra nabízí široké spektrum možností, kdo ji může hrát od pravého ostříleného automobilového závodníka, až po hráče, který se závodními hrami teprve začíná. Díky vybranému typu ovladače (volat, klávesnice) a změnou několika jízdních asistentů. Ovládáním volantu a vypnutím elektronických pomocníků se stává hra výzvou pro každého ostříleného veterána herních závodů a při volbě klávesnic a zapnutí elektronických pomocníků se ze hry stává klasická arkáda. Obrovská deviza hry není jen v jízdním modelu, ale také v detailně propracovaných vozidlech, kterých je opravdu hodně a každý si vybere. Jízdní vlastnosti a proměnlivé chování aut na různých povrchách dělá ze hry DiRT Rally něco více než běžný simulátor rallye. I při volbě toho nejjednoduššího jízdného modelu budete mít pocit, že opravdu řídíte a budete si muset dávat velký pozor, abyste vůbec dojeli do cíle. Tratě jsou navrženy, tak abyste stále zůstali neustále ve střehu a hlídali si nejen rychlost, ale i povrch po kterém jedete.

Jestli hledáte kvalitní simulátor rallye, tak už nehledejte, protože DiRT Rally vás natolik pohltí, že nebudete chtít přestat hrát. Vydáváme upozornění, jen na vaše nebezpečí.

VÍCE

Oproti předchozím titulům chtějí tvůrci zapracovat hlavně na simulaci ovládání. Fanoušci realistických závodů by si tak měli vychutnat skvělou jízdu. Premiérově se představí rovněž funkce Team Management. Půjde o komplexní správu vašeho „rally teamu“, včetně nabírání či propouštění členů. Dirt Rally opět přijde s velkou porcí tratí rozmístěných různě po světě. Codemasters zatím potvrdilo závody v britském Walesu, slunném Monaku nebo třeba v Řecku. Různé povrchy na tratích budou znamenat odlišné chování vozidel. Zatím je možné usednout do 17 aut, od těch historických až po současné. Tratí je k dispozici 36. Codemasters bude postupně do hry přidává nový obsah, včetně nových vozidel a tratí.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

DiRT Rally - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 35 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: