Assassin’s Creed III

Prožijte si jednu z nejdůležitějších kapitol amerických dějin, buďte u vzniku Ameriky, kterou známe z dneška. Assassins Creed 3 se odehrává ve druhé polovině 18. století v koloniální Americe, kde zuří válka o nezávislost. Vžijete se do kůže nového hrdiny jménem Connor Kenway, který je napůl Indián a napůl Angličan.

VÍCE

Assassin´s Creed III vyzve hráče k prožití americké revoluce, tak jak nebyla doposud nikdy a nikde zaznamenána.

Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké:ton, napůl domorodý američan, napůl angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Hráči se stanou Asasínem uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny. Assassin Creed III se odehrává v době Revoluční války v Americe, jež vezme hráče na pouť nezkrotnou divočinou, nazvanou prostě „frontier“, do vibrujících, rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní britskou armádou.

Assassin Creed III stojí na zcela novém enginu, Ubisoft-AnvilNext přinášejícím naprostou revoluci v sérii díky vizuální kvalitě, modelování postav a umělé inteligenci. Assassin Creed III nabídne průkopnickou ohromující grafiku, přivádějící koloniální Ameriku k životu.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
429 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 43 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Assassin’s Creed III - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.6 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 17 GB
Systém: Windows Vista , 7
Jazyk: