Aliens Colonial Marines

Aliens Colorial Marines Vám nabídne hromadu akce. Vetřelci z celého vesmíru, kteří proti Vám budou stát a jen Vy psolečně s kolonií mariňáků je můžete zastavit. Ve hře odemykáte perky za zkušenosti, které nasbíráte v průběhu hry například zabíjením. Mimo perků odemykáte zbraně a skiny. Aby to bylo záživnější, tak tato hra nabízí multiplayer, který Vás ohromí.

Hru vyvinulo studio Gearbox, autoři kritikou oceňovaných Borderlands™ a Brothers In Arms™. Aliens: Colonial Marines jsou prvotřídní akční hororovou střílečkou z pohledu první osoby.

VÍCE

Vetřelci jsou dokonalými stroji na smrt, noční můry celé galaxie. Naše jediná naděje na přežití je vynikající vojenská jednotka. Jste připraveni zapsat se do řad koloniálních mariňáků? 17 týdnů po přerušení kontaktu s Hadley’s Hope se na LV-426 vrací nový tým koloniálních mariňáků. Ze záchranné mise se stane boj o přežití proti novým nebezpečenstvím, novým nepřátelům a novým druhům xenomorfů.

Vlastnosti hry:

  • Zapište se do řad koloniálních mariňáků.

Nechte se vybavit klasickými mariňáckými zbraněmi včetně pulzních pušek, snímačů pohybu a plamenometů.

  • Nejautentičtější zážitek s vetřelci všech dob.

Pravé pokračování klasických Vetřelců™ od Jamese Camerona. Vstupte do děsivě atmosférického světa, kde na vás za každým rohem číhá smrt.

  • Dynamické kooperativní hraní.

Studio Gearbox, mistři kooperace, přinášejí své umění i do světa Vetřelců. Jsou na vás xenomorfové moc silní? Přivolejte kamarády, kteří se k vám přidají a poskytnou dodatečnou palebnou sílu.

  • Skvostná soutěživá hra pro více hráčů.

Hrajte za xenomorfy či mariňáky ve čtyřech vzrušujících režimech. Hráči za vetřelce se budou muset soustředit na mrštný pohyb a načasování rychlých a ničivých útoků. Mariňáci se jim postaví pomocí týmové spolupráce a neuvěřitelné palebné síle.

  • Výbava a vylepšení.

Vytvořte si svůj dokonalý stroj na smrt. Získávejte zkušenosti a odemykejte si perky, nové zbraně a nové skiny pro svou četu.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

VIDEA

Aliens Colonial Marines - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: Windows XP , Vista , 7
Grafická karta: 256 MB
HDD: 20 GB
Systém: 2 GB
Jazyk: