Assassin's Creed Origins

Živoucí starověký svět otvírá své brány , stačí pouze udělat krok a vstoupit do něho. Nebojte se udělat pomyslný krok a vejdete do starověkého Egypta, pouhých 50 let před narozením Krista. Největší slávu Egypta již odvály větry pouště. Vládci jsou již řeckého původu a z pyramid jsou pouhé staré vápencové stavby, které se staly tichými svědky zašlé slávy Egypta. Příběh nového dílu Assassin's Creed se odehrává za vlády Ptolemaia XIII, který nedokáže zastavit úpadek říše. Lid se potácí mezi zmatkem a nejistotou. Násilí je běžné, jako záplavy na Nilu. Celá říše se dostala mezi mlýnské kameny a těmi jsou nejsilnější říše starověkého světa. Pomyslným posledním hřebíkem do rakve říše je vyhrocená sourozenecká rivalita o trůn a zbytky říše. Bratr i sestra svádí ukrutný boj, který se přenáší do všedního života obyvatel starověkého Egypta. Nad říší se stahují temné mraky v podobě politické, ekonomické i kulturní nejistoty. I přesto se zdá, že tyto problémy jsou malicherné v porovnání s nebezpečím, které se skrývá ve stínech. V tomto světě se zrodilo Bratrstvo, které se postavilo temnotě.

VÍCE

Zda se vyplatilo čekat na nový díl Assassin's Creed? Tak třikrát ano, a ještě jednou ano. Nový díl Origins dokázal neuvěřitelně ztvárnit starověký svět, tak že nebudete věřit vlastním očím. Takto živoucí svět nebyl dosud v žádném díle Assassin's Creed. Díky skvělému level designu hry se budete pohybovat po živoucím tržišti, kde se lidé hádají o ceny potravi nebo uslyšíte, jako ženy pomlouvají své muže a za patnáct minut budete prohledávat dávno zapomenuté hrobky faraonů. Herní svět působí neskutečně realisticky a věrohodně a především nenuceně. Nestane se, že odběhnete jen pár metrů za město a budete moci vykrádat hrobky. Svět Assassin's Creed: Origins je plný všemožných oblastí, starověkých měst, vesniček, tajných chrámů, jezer, pouští.

Poznáte tajemství starověkého Egypta díky neskutečně dobře napsanému scénáři. Celá hra je prošpikována dobře napsanými dialogy, postavy se chovají věrohodně a jejich chování i činy jsou uvěřitelné. Není problém se ztotožnit z jejich problémy i rozhodnutími. To vše je umocněno filmovostí hlavního příběhu. Assassin's Creed: Origins je trefa do černého.

EGYPT BUDE VAŠÍM HŘIŠTĚM

Cestujte napříč zemí s nejrozmanitějším terénem a faunou v dějinách série Assassin’s Creed. Prozkoumejte životem překypující břehy řeky Nil i žhavé pouště, vydejte se do zapomenutých hrobek a nebo navštivte legendární pyramidy či potkejte velké historické osobnosti.

OBJEVTE POČÁTKY KRÉDA

Prozkoumejte příběh zrození Bratrstva v poutavém dobrodružství odehrávajícím se více než 2000 let zpátky v minulosti.

UŽIJTE SI PROPRACOVANĚJŠÍ RPG SYSTÉM

Vrhněte se na bezpočet úkolů, získejte nové úrovně a odemkněte si vylepšené schopnosti. Každý úkol je sám o sobě novým příběhem k prozkoumání. Vyrábějte si vlastní zbraně a hrajte způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Čeká na vás zcela nový bojový systém.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
1 279 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 128 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Assassin's Creed Origins - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 6 GB
Grafická karta: 2 GB Shader 5.0
HDD: 42 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: