Arma 2 Combined Operations

Arma 2: Kombinované Operace obsahuje :

  • hru Arma 2
  • Arma 2: Operace Arrowhead
  • DayZ mod ! ( do této verze hry si můžete instalovat zdarma DayZ mod )

Arma 2: Operace Arrowhead – Mohutný datadisk, který přináší do hry přes 300 nových zbraní, optiku, jednotky a vozidla. ArmA 2 Combined Operations nabídne novou kampaň až pro 5 hráčů. Herní mapa má neuvěřitelných 225 km2 realisticky zpracovaného terénu. Válka nebyla nikdy opravdovější a působivější.

VÍCE

Arma 2 přináší výsledek více než 10 let zkušeností s vývojem vojenských simulátorů. Nabízí nejmodernější technologie, rozsáhlé a detailně zpracované herní prostředí a realisticky vymodelované postavy, zbraně a vozidla. Nelineární kampaně, které je možné hrát samostatně i po síti s kamarády doplňuje rozsáhlá nabídka misí pro jednoho hráče, unikátní herní módy pro více hráčů a komplexní editor vlastních misí.Arma 227. námořní expediční jednotka armády Spojených států byla vyslána do post-sovětské republiky Černarus. Průzkumný tým Razor se jako první dostal do přímého střetu s nepřítelem… Pod vedením Patrika Milese se toto elitní pětičlené komando pokouší přežít uprostřed válečného konfliktu, kde se rozhoduje o osudu celé země. Zatímco americká flotila kotví nedaleko pobřeží, Rusko bedlivě sleduje veškeré dění. Osud Černarusi je pouze ve vašich rukou!Nelineární kampaň až pro čtyři hráče.Více než 300 modelů zbraní, jednotek a vozidel.Obrovské herní prostředí: 225 km2 realisticky zpracovaného terénu.Pokročilá AI kterou neřídí žádné skripty nebo připravené příkazy.Zbrojnice, interaktivní encyklopedie všech modelů.Vestavěný editor misí a rozsáhlá online herní komunita.

Arma 2: Operace Arrowhead – Tři roky po občanské válce v Černarusi, eskaluje v oblasti Zeleného moře další konflikt. Koaliční síly vedené americkou armádou jsou vyslány do Tákistánu, kde mají obnovit mír a zabránit dalším ztrátám na životech civilního obyvatelstva. Vyzkoušejte si různé role v řadách vojáků Spojených států i jejich koaličních spojenců: od pěchoty, přes speciální jednotky, piloty až po velitele tanku.Nová kampaň, kterou je možné hrát samostatně i po síti.Tři zcela nová prostředí ve stylu Střední Asie. Více než 300 nových zbraní, jednotek a vozidel. Termální zobrazování a pokročilá optika zbraní. Simulace dálkově ovládaného bezpilotního letounu (UAV).Batohy s dalším vybavením.Masivní bitvy až pro 50 hráčů.Obsahuje komplexní editor misí i celých kampaní.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Arma 2 Combined Operations - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 1 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 15 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: