Alien Isolation

Prožijte strach, na který nezapomenete. Na vlastní kůži zjistěte co je to pravá bezmoc. Toto vše nabídne hra Alien Isolation, ve které budete muset utíkat před nejděsivějším predátorem v celém vesmíru Vetřelcem. V roli Amandy budete muset uniknout s vesmírnou lodí plnou lidí, kteří panikaří. Nemáte žádnou výbavu ani možnosti se bránit proti Vetřelci, vše co máte je jen váš instinkt a mysl svíraná strachem.

VÍCE

Lidi na nefunkční obchodní stanici, která se nachází na okraji vesmíru, zachvátil strach a panika. Hráči se ocitají v atmosféře neustálého děsu a smrtelného nebezpečí, neboť hluboko ve stínech se plíží a zabíjí nepředvídatelný a nelítostný Xenomorf. Nemáte vybavení ani přípravu. Musíte pátrat po materiálech v troskách, improvizovat v různých situacích a používat svůj důvtip – nejen proto, abyste na své misi uspěli, ale prostě proto, abyste zůstali naživu.

Prozkoumejte svět plný záhad a zrady – Ponořte se do detailního prostředí Sevastopolu, nefunkční obchodní stanice na samém kraji vesmíru. Setkejte se s obyvateli ve světě až po okraj naplněném hrůzou, strachem a nedůvěrou.

Improvizujte a třeba přežijete! – Hackujte systémy, hledejte důležité součástky a vyrábějte předměty, které vám pomohou v každé situaci. Vyhnete se nepřátelům, odlákáte jejich pozornost, nebo se jim postavíte tváří v tvář?

Postavte se všudypřítomné smrtící hrozbě – Zažijte neustálý strach, zatímco skutečně dynamický a učící se vetřelec bude využívat svých smyslů k tomu, aby vás ulovil a odpověděl na každý váš krok

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
279 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 28 bodů

VIDEA

Alien Isolation - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.16 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 35 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: