Medal of Honor

Vžijte se do role elitního vojáka americké armády, který patří do skupiny těch nejlepších z nejlepších, je členem Tier 1. Medal of Honor nabízí hutnou atmosféru současných bojů v Afganistánů, které dokáží pohltit a nepustit. Ukazuje hrůzy války, ale taky dopady na jednotlivé členy týmu. Užijte si kvalitní vojenskou hru.

VÍCE

Nový díl z této série nazvaný jednoduše Medal of Honor by měl být jiný. Opouští totiž už tolikrát omílané téma druhé světové války a vrhá se do války moderní. Zjevně se bude jednat o mix super úspěšného Call of Duty, povedeného Ghost Recon, Battlefiel: Bad company a toho nejlepšího z předchozích dílů Medal of Honor. Nový Medal of Honor se oproti předchozím dílům odehrává v současnosti. S jednotkou speciálně vycvičených vojáků, Tier 1, se podíváte do Afghánistánu a budete řešit konflikty, o jejichž námět se postarala nedávná historie.

Série válečných her Medal of Honor je tu s námi již několik let, během kterých vyšlo několik dílů. Tím prozatím posledním je Medal of Honor: Airborne, jež byl vydán koncem srpna roku 2007. I když dle mého názoru nešlo o žádnou herní pecku, tak se musí hře jedno nechat. Pokusila se být trochu originální. Začátek každé mise začínal tak, že jste vyskočili z letadla s padákem na zádech a pak jste si jen volně plachtili oblohou a rozhodovali se, kde chcete přistát. Přistát jste mohli na střeše, věži nebo přímo do míst, kde se konala přestřelka. Prostě kdekoliv. Tím však veškerá originalita končila. Dále už šlo jen o klasickou střílečku z druhé světové války, kterou jste klidně mohli od začátku až do samého konce hrát takzvaným Rambostylem

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Medal of Honor - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP, Vista , 7
Jazyk: