Assassin’s Creed Liberation HD

PC (Uplay)Platforma:
Akční - 3rd personŽánr:
UbiSoftVýrobce:
15. Ledna 2014Datum vydání:
Jazyk:

Assassin’s Creed: Liberation HD se odehrává ve stejném časovém období jako Asssassins Creed III. Konkrétně v New Orleans v období války o nezávislost (1765 až 1780). Hlavním hrdinou tentokrát však není muž, nýbrž assassínka Aveline, přičemž se vůbec nedočkáte Desmonda. Místo toho se potkáte s Connorem a s tajemným člověkem, jenž používá Animus.

Liberation jde ve šlépějích předchozích dílů série, včetně volného pohybu, šplhání, bojování a prozkoumávání každého koutku New Orleans, a to prosím bez zdlouhavého načítání lokací. Co se týká nepřátel, kromě vojáků si budeme muset v bažinách a temných vodách dávat pozor např. také na aligátory. Mezi novými zbraněmi nalezneme mačetu, pistole, muškety a granáty.

VÍCE
  • Jako asasínka Aveline musíte použít své dovednosti, instinkt a zbraně (mačety, oštěp, bič a pistole) k dopadení a eliminaci nepřátel.
  • Kochejte se detaily okolního světa, díky enginu AnvilNext, který nabízí revoluční fyziku, animace a inovativní bojový systém.
  • Potápějte se pod vodou při hledání mayských pokladů, ale zůstaňte ve střehu před nepřátelskými divochy a také bažiny jsou plné hrozivých zvířat.
  • HD edice plně využívá nového hardwaru, přináší grafická vylepšení, jako jsou HDR vykreslování, vysoké rozlišení prostředí i postav. Kompletní grafické přepracování titulu z PS Vita, který je obohacen o nové mise. Zvláštní pozornost byla věnována zvukům a remasteringu hudby.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Assassin’s Creed Liberation HD - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.1 GHz i3
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 3.5 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8, 10
Jazyk: