Arma X Anniversary Edition

Arma X: Výroční edice přináší unikátní sbírku všech dosud vydaných vojenských simulátorů Arma. které nyní vycházejí v exkluzivním společném balení.

  • Arma: Cold War Assault
  • Arma: Resistance
  • Arma: Armed Assault
  • Arma: Queen’s Gambit
  • Arma II
  • Arma II: Operation Arrowhead + Day Z mod
  • Arma II: British Armed Forces
  • Arma II: Private Military Company

Bonusový obsah: Arma: X Výroční edice obsahuje velké množství bonusových materiálů: tapety na plochu, hudbu, grafické návrhy, plakáty, pohlednice, mapy a mnoho dalších, dohromady víc než 4,4GB!

VÍCE

ArmA 2 se odehrává v roce 2009 a je situována do fiktivní post-sovětské republiky Chernarus, kde už dva roky zuří krutá občanská válka. No a v této docela nezáviděníhodné situaci je do hry uvržen hráč jako velitel speciální zásahové jednotky amerického námořnictva (United States Marine Corps Force Reconnaissance). Úkolem hráče a jeho týmu je zabránit dalším ztrátám na životech civilního obyvatelstva a zajištění stability v regionu, čili v celém státě Churners. Tolik tedy zápletka a popis situace v herním světě. Teď následují informace konkrétní. ArmA 2 je postavena na poslední generaci interně vyvinuté technologie a opět tedy hráče postaví doprostřed rozlehlého herního světa, jež na první pohled takřka nemá žádné hranice. Každopádně v tomto rozlehlém a údajně detailně zpracovaném herním světě čeká na hráče příběhová singleplayer kampaň plná zvratů i překvapení, více než 50 zbraní a ovladatelných dopravních/bojových prostředků a scházet nebude ani podpora multiplayeru na velkých mapách až pro 50 a více hráčů.

V tomto pokračování mezinárodně uznávaného vojenského simulátoru od studia Bohemia Interactive se ocitnete v různých rolích na bojišti: od pěchoty, přes speciální jednotky, piloty až po velitele tanku.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
119 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 12 bodů

VIDEA

Arma X Anniversary Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 25 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: