Hra „Tannenberg“ je poměrně vzácnou možností (přece jen, Druhá světová je u tvůrců populárnější), jak moderní hráč může okusit akci z První světové a to až se 64 dalšími lidmi. Hra je situována na východní frontu.

Hra Tannenberg je posledním přírůstkem do série her z První světové války, jenž zahájila své tažení již s FPS hrou „Verdun“, zde ovšem vývojáři přidávají i Východní frontu. Bitva tu probíhá mezi Ruskem a Ústředními mocnostmi (připomínáme, že je to stejný pojmem jako „Centrální mocnosti“ či „Čtyřspolek“, kam patřilo Německo, Rakousko-Uhersko, ke kterým se pak ještě přidaly Osmanská říše a Bulharsko). Určitě jde tedy o čerstvý zážitek.

Čeká zde na vás pět nových typů osobitých národních jednotek (Kozáci, …), více jak dvacítka zbraní, pět otevřených map (jezera, lesy, zasněžené planiny, …) a hra s až 64 lidmi, k nimž se mohou přidat dle chuti i AI boti, takže epické bitvy zde doslova nemají hranic!

Zatímco u Verdunu hra nasadila slušnou laťku v zábavě, Tannenberg ji rozhodně nesnížil, ba naopak, minimálně srovnal a dále rozšířil celou tuto velmi zábavnou WW1 zkušenost unikátním stylem.

Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 3 HODIN
119 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 12 bodů

VIDEA

Tannenberg - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 6 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: