Air Conflicts Vietnam

Vietnamskou válku jste nejspíše v roce 1965 díky bohu nezažili. Tato hra Vám odhalí věci, které se staly a jak válka v roce 1965 probíhala. Air Conflicts: Vietnam popisuje dobu, kdy komunistický Sever bojuje proti antikomunistickému Jihu. Dále USA se nachází se Sovětským Svazem ve Studené válce. Ujměte se pilotování letadel, helikoptér a strojů, které se v té době používaly. Ve hře je na výběr z 20 letadel a helikoptér. Který letoun si vyberete a vybavíte tím nejúčinějším arzenálem ?

VÍCE

Budete svědkem příběhu Joea Thompsona, statečného pilota US Air Force během Vietnamské války. Dostal se do Vietnamu mezi prvními. Je mladý, talentovaný a svědomitý. Voľa sloužit jeho zemi a pomáhat lidem je jeho životním posláním. Ujměte se pilotování proudového letadla a helikoptéry, strojů, které byly poprvé v historii použity ve Vietnamské válce a zažijte letecké souboje spolu s Joem na jeho cestě stát se leteckým esem. Tato válka bude pro Vás zkouškou. To, co Joe zažije ve Vietnamu, změní jeho život navždy, stejně jako se změní i jeho vztah s rodinou na jiném kontinentě, která sleduje jeho misi a kontaktovat jej mohou jedině prostřednictvím lis­tů.

Okuste Vietnamskou válku na vlastní kůži a sledujte osudy statečných pilotů US Air Force. Po boji nikdy nejsou pouze vítězové. Dostaňte se do emotivního příběhu, zažijte heroické momenty, ale i stinné stránky války.

Otestuje nové mise pro piloty helikoptéry, které budete plnit pomezi ostatní mise. Proberte kontrolu nad celou letkou a doveďte ji k vítězství. Vybavte svůj letadlo i helikoptéru arzenálem. Každé letadlo může být vybaveno pouze omezeným množstvím munice. Proto využijte možnost přepínat se mezi různými druhy letadel v letce. K dispozici budete mít více než 20 druhů letadel a helikoptér. Hra nikdy nezačne být nudnou. Hrajte různé single playerové mapy nebo inovativní multiplayerové

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
119 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Air Conflicts Vietnam - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 1 GB
Grafická karta: 256 Mb
HDD: 5 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: