Anno 1404 Gold

PC (Uplay)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
UbiSoftVýrobce:
8. Prosince 2010Datum vydání:
Jazyk:

Fascinující strategie ANNO 1404 Gold potopí hráče do jedinečné budovatelské strategie. Ostrovní svět, ovládnutí okolních obchodů společně s diplomacií a ekonomií Vás postaví do role toho nejvyššího. Zajištění potřeb občanů nesmíme vynechat, jelikož jen díky tomuto můžete mít neporazitelné hráčské impérium. V tomto podtitulu naleznete novou zemi: Orient a také spoustu vylepšených objektů, prvků s kombinací větších ostrovů.

VÍCE

Ve fascinujícím světě ANNO™ se hráč ponoří do jedinečné herní budovatelské strategie, vydá se k nádhernému ostrovnímu světu, ovládne záludnosti obchodu, diplomacie a ekonomie a postaví svá vlastní monumentální města. Nepřetržité opatrné a podrobné plánování pomůže zajištění potřeb občanů a tak i vzkvétání hráčova impéria.

Přicházející ANNO 1404™ posune tuto oceňovanou budovatelskou sérii na novou úroveň.

Objevte neznámé a úžasné země nejvzdálenějšího východu, země Orientu! Tato velmi vyspělá oblast vám přinese nespočet příležitostí. S pomocí nových spojenců budou vaše města prosperovat a stanou se mocnými metropolemi!Poz­nejte kulturu a technologie orientu. Naučte se diplomaticky jednat s cizí kulturou, sjednávejte dohody a zvyšte tak své diplomatické postavení. Objevte technologie a vyrábějte zboží jako keramiku, kávu, koberce a mnoho dalších. Přimějte poušť se zazelenat. Dovezte domů norii, silnou vodní pumpu, která dostane podzemní vodu na povrch. Podrobte si klimatické výzvy pustých ostrovů a zúrodněte suchou půdu. Setkejte se se sultánem a získejte si jeho respekt. Vztyčte ve svých městech impozantní monumenty a získejte si tak pozornost sultánů a králů. Čím vyšší bude vaše reputace, tím větší budou možnosti ve světě ANNO 1404.

Přínos zemí Orientu, tucty vylepšujících objektů, nové upravitelné prvky a větší ostrovy & světy dají hráči spoustu volného prostoru k vyjádření jeho představ a vtisknutí jedinečnosti jeho městům. Díky hráčově představivosti a úplně novému grafickému enginu budou všechna města vypadat skutečně jedinečně!

I když nabízí takové množství nových věcí, které ještě v Anno sérii nikdy nebyly, nové ANNO 1404™ zůstává strategickou hrou pro začátečníky & profesionály! S novým intuitivním ovládáním, strhující kampaní, plně modifikovatelným sandbox módem si mohou jedinečný zážitek z ANNO 1404™ užívat úplně všichni hráči (hra pro více hráčů ve hře není obsažena, ve hře najdete pouze možnost sdílení vlastních uložených her a obrázků s ostatními hráči).

Zvláštní tituly, medaile, další odměny a inovované prvky komunity dodají hře úplně nový rozměr v dlouhodobé hratelnosti a znovuhratelnosti.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
549 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Anno 1404 Gold - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 6 GB
Systém: Windows XP , Vista
Jazyk: