Anno 1701 A.D.

Anno 1701 A.D. obsahuje :

  • základní hru ANNO 1701
  • datadisk ANNO 1701 The Sunken Dragon

Pokračování historické budovatelské strategie, která se posunula o další století dopředu a znovu se tak inspiruje událostmi z oné doby, které však nenásleduje slepě.

VÍCE

Anno 1701

Vsazeni budete do role kapitána lodi, s níž pak přistanete na ostrově, kde začnete budovat své město plné spokojených obyvatel. Něco takového zajistit, ale není rozhodně hračka. Střetnete se s dalšími kulturami, ale i piráty a nevyhnete se ani různým přírodním katastrofám. S tím, jak vaše město poroste, se logicky budou zvyšovat i nároky jeho obyvatel. Když je zvládnete správně naplňovat, bude vaše malé království řádně vzkvétat – dospělí si půjdou po své práci a děcka si budou hrát na ulici. Jakmile se však začnou občané poněkud více shromažďovat, je třeba se mít na pozoru.

Anno 1701: The Sunken Dragon (Datadisk)

Datadisk k úspěšné budovatelské strategii Anno 1701, jež obsahuje novou kampaň s 11 vzrušujícími misemi. Příběh vás překvapí několika nečekanými zvraty, je plný intrik a mocenských bojů. Zažijte mnohá dobrodružství, při nichž potkáte staré i nové známé a nevyhnete se při tom objevování, budování, obchodování, diplomacii ani vojenským tažením.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
299 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Anno 1701 A.D. - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2,2 Ghz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 64 MB
HDD: 3.5 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 10
Jazyk: