Anno 2205

PC (Steam)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
UbiSoftVýrobce:
3. Října 2015Datum vydání:
Jazyk:

Budovatelská strategie má nyní další pokračování. ANNO 2205 proplouvá hlouběji do budoucnosti, kde se obyvatelé prohánějí v létajících autech a budují města na Měsíci. Už jsem nastínil, co bude Vaším úkolem – osídlit Měsíc! Naše Země je dobytá, atak je na čase přesunout se jinam a dokázat na Měsíci to, co se Vám podařilo na Zemi. Díky surovinám můžete vytvořit úžasné a prosperující metropole.

VÍCE
  • TECHNICKÁ REVOLUCE

Vědecký průlom ve fůzní energii slibuje revoluci ve všech odvětvích společnosti. Nezbytné zdroje izotopů a helium-3 lze v dostatečném množství nalézt jen na Měsíci. Vydejte se tedy do vesmíru a kolonizujte Měsíc v napínavém závodě o zdroje a moc.

  • AŽ KE HVĚZDÁM

Šestý díl v úspěšné strategické sérii míří do vesmíru. Kolonizujte kontinenty na Zemi, budujte základny na Měsíci a těžte na něm zdroje, aby jste ze svých měst udělali obrovské metropole.

  • NEOMEZENÉ STAVĚNÍ

Tisíce hodin hratelnosti umožní nováčkům v sérii i zkušeným budovatelům, stavět obrovská města s tisíci budovami. Svoji rostoucí korporaci budete ovládat na několika místech současně na Zemi i Měsíci. Hratelnost přináší revoluční Session mód, který umožňuje hraní na několika ostrovech spojujících různé regiony. Anno 2205 je největší hra v sérii, nabízející nekonečnou znovu hratelnost na 5× větších ostrovech, než kdy dříve.

  • DETAILNÍ GRAFIKA

Nový herní engine nabízí skutečně nádherný dojem velkoleposti a přináší nebývalou úroveň detailů. Vaše město ožívá s létajícími auty a více než milionem živých obyvatel podél kouřících továren, dolů a úžasné přírody.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
799 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Anno 2205 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.6 GHz i5
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 35 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: