Chcete hardcore realistickou strategii, ve které budete muset promýšlet každý krok, kalkulovat a přitom se modlit, aby úroda obilí byla dostačující? To vše a více nabídne Banished, která je náročná a neodpouští chyby, ale zato je spravedlivá a logická. Z malinkaté osady si vybudujte prosperující město, jestli to dokážete.

VÍCE

SimCity nesplňuje vaše nároky na simulaci? Teskníte po éře Settlers nebo Age of Empires? V této městské budovatelské strategii, ovládáte na začátku menší skupinu lidí, kteří se rozhodnou, že začnou nový život v nové zemi. Na začátku mají pouze své šaty a vozík zásob z jejich vlasti, váším úkolem bude tuto skupinku udržet na životě a postupně vybudovat fungující a soběstačnou osadu, později i město.

Měšťané budou vašim primárnín zdrojem. Rodí se, stárnou, prácují, mají vlastní děti, a nakonec umírají. Udržet je zdravé a spokojené je zásadní pro to, aby vaše město poroste. Důraz je ale kladen nejen na zástavbu osady, ale i management surovin. Existuje dvacet různých povolání, které lidé ve městě mohou provádět od zemědělství, myslivosti a kovářství, těžbu, učení a léčení.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
299 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Banished - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 1 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: