Battlefield 4

Válečná vřava ještě nikdy nevypadala tak realisticky a autenticky, jako ve hře Battlefield 4, který je na špici v multiplayerových akcích v současnosti. Battlefield 4 nabídne skvělou destrukci prostředí, která mění každou chvíli bojiště. Ti, kteří budou chtít zvítězit, toho budou muset využít ve svůj prospěch. Hra nezůstává jen u skvělého multiplayeru, ale také nabídne zajímavý příběh pro hráče „osamělého“ vlka.

VÍCE

Battlefield 4 je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite 3 příští generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce.

Jen v Battlefieldu můžete demolovat budovy, v nichž se kryje nepřítel. Jen v Battlefieldu budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum.

Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
389 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 39 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Battlefield 4 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 30 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: