Bioshock Infinite

Ve vodě se Bioshock odehrával příliš dlouho na to, aby to zůstalo zachované. V tomto pokračování s názvem Infinite se přesuneme o pár set metrů výše do vzdušné metropole, nebo-li Columbie. Jakmile hru zapnete, tak Vás během pár okamžiků hra vtáhne přibližně do roku 1912. Čas vůbec nehraje roli a pro Vás jediným cílem zůstává, abyste vysvobodili Elizabeth

VÍCE

Vítejte ve světě města Columbia. Létající mezi mraky, brázdící ve vysoké nadmořské výšce. Tohle je svět, který jste nikde neviděli. Prosím, užijte si svou cestu..

Třetí hra ze světa populární série BioShock, BioShock: Infinite už nebude pod hladinou moře, jako první dvě hry, ale vezme hráče do létajícího města drženého vzducholoděmi. Hra se odehrává v ríce 1912. Budete hrát za Bookera DeWitta, zneuctěného bývalého soukromého detektiva, který vezme nový případ. Váš úkol je najít Elizabeth, mladou ženu, která se ztratila, a vrátit jí v pořádku domů. Jediný problém je, že je držena v tomhle létajícím světě. Columbia byla kdysi symbol amerického úspěchu a jako taková plula po celém světě jako světová výstava, pomník lidské vynalézavosti. Ale od jejího odhalení v roce 1900 se udály podivné věci a nyní se město ztratilo v oblacích- DeWitt ví, jak ho najít, ale říká se, že se Columbia po zuby ozbrojila spolu s šílenými občany města. Takže nepočítejte, že tohle bude odpočinkový výlet!

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Bioshock Infinite - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT
HDD: 20 GB
Systém: Windows Vista / 7 / 8
Jazyk: