Blood Bowl 2

Žene se na nás druhý díl Blood Bowl ve kterém se snoubí svět Warhammeru a amerického fotbalu. Minulý díl dokázal skloubit herní pravidla deskové hry od Games Workshop a přitom si zachoval neskutečnou zábavu, dokázalo se prodat milion kusů hry. Blood Bowl 2 opět předvede skvělou tahovou strategii, výbušnou atmosféru, stejně tak i humor a brutalitu světa Warhammer. Nový díl nabídne hráčům dobře známé rasy ze světa Warhammer: lidé, orkové, trpaslíci, skaveni, vyšší elfové, temní elfové, chaos a nováčci v sérii jsou Bretonnie.

VÍCE

V sólové kampani si prožijete příběh, ve kterém se ocitnete jako vedoucí z nejznámějších týmů Blood Bowl – Reikland Reavers. Možná nejznámější tým, ale již dávno není na vrcholu, již jen přežívá ze své zašlé slávy. Celý příběh se budu točit kolem návratu na výsluní. A to vše prostřednictví zápasů, dočkáte se jedinečných a unikátních zápasů, které se vám vryjí do paměti. Svůj týmu budete rozvíjet, sbírat zkušenosti, odemykat si nové schopnosti a možnosti. O hvězdy týmu je nutné pečovat a chránit je. Veškeré ztráty na hřišti jsou trvalé a mohou váš tým klidně dostat do kolen.

Nový díl nabídne zajímavé režimy jak pro více hráčů, tak i pro jednoho. V režimu ligy se hráč stane skutečným trenérem, který se bude starat o své týmy, kluby i stadiony. Ty nejsou pro okrasu, ale když se klubu daří, musí se postupně zvětšovat a přizpůsobit se novým podmínkám.

Režim pro více hráčů se dočkal největších změn. Vytrvalostní liga pro více hráčů byla přepracována od základu. Teď nabídne hráčům svobodu a komunikaci mezi ostatními trenéry. Zajímavou novinkou je tržiště zápasů, kde jednotliví trenéři budou moci prodávat nebo nakupovat hráče od jiných trenérů. Tím vzniká žijící „organizmus“.

Blood Bowl 2 dostal nový grafický engine hry, který dokáže zobrazit zuřivé a krvavé souboje do posledního detailu. Nové animace běhu, skládek a nová dynamická kamera umožní mít celou situaci na hřišti pod kontrolou.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

1-4 | 5-8 | 9-10
VIDEA

Blood Bowl 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.5 Ghz Dual
RAM: 3 GB
Grafická karta: 768 MB
HDD: 8 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: