Call of Duty Black Ops 4

Vítejte v budoucnosti, Black Ops se vrací v plné síle a kráse! Minulý díl nás zavedl na bojiště druhé světové války, kde jsme se postavili německé říši a její mašinérie zla, ale to je již minulost. Protože Call of Duty: Black Ops 4 série pokračuje dál s pořádnou evolucí! Nejnovější díl nás zavede na pomezí současnosti a budoucnosti. Budete mít pocit, že se pohybujete ve světě, který je vám známí, ale v rukou budete třímat zbraně, které nejsou reálné. Jedná se o krásný mix.

Black Ops 4 přináší skutečně velké změny, jako je absence příběhové části. Veškeré úsilí je „dáno“ do multiplayeru, který je s opravdovou láskou vymazlený. Ve hře vás udrží již zmíněný multiplayer, který stojí na pěti silných pilířích. Prvním pilířem je postupné odemykání nové výbavy a celkový progres hry, který vás nutí stále hrát. Je to taková psychologie hry: „Tu zbraň si chci odemknout“. I přes celkový progres je síla zbraní i výbavy vyvážena tak, že se i nováček bude moci postavit veteránovi a vyhrát. Druhým pilířem jsou krásně vymodelované mapy, které skýtají mnoho možností pro taktické uvažování i pro zběsilé přestřelky. Mapy skýtají zajímavě propletené chodby, zákoutí a další skryté možnosti na které budete muset přijít sami. Třetím pilířem jsou nové módy, jako Control, který kombinuje mód Search & Destroy s Hardpoint a Domination, tím je vytvořen hodně zajímavý mix, který klade silný důraz na spolupráci. Čtvrtým pilířem je velký výběr a flexibilita systému specialistů v kombinaci s tvorbou tříd. Tím do rukou dostáváte nepřeberné množnosti úprav postav a stylu jakým chcete hrát. Posledním pilířem je známá klasika módu zombíků od mistrů řemesla z Treyarchu a absolutně nový mód ve stylu Battle Royale.

Call of Duty: Black Ops 4 přináší mnoho menších i větších změn, které způsobují to, že série Call of Duty přináší skvělou evoluci!

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
1 999 Kč
Vaše cena:

1-4 | 5-6
VIDEA

Call of Duty Black Ops 4 - video

OBRÁZKY

Jazyk: