Call of Duty Ghosts

Nový díl slavné značky Call of Duty nás zavede do světa po obrovské katastrofě, která zasáhla spojené státy americké, které se již nedokázaly z této katastrofy vzpamatovat a již nejsou super velmocí. Call of Duty Ghosts je restart celé série a hráč se dočká nového příběhu a nových postav, které ho budou v příběhu doprovázet. Příběh se bude točit okolo elitních žoldáků, kteří mají za úkol se postavit největším hrozbám ve světě. Call of Duty Ghosts nabídne krásnou grafiku, dokonalý multiplayer, ve kterém hráč bude moci strávit desítky hodin zábavy.

VÍCE

Infinity Ward stojí za další herní sérií pod hlavičkou populární střílečky Call of Duty. Navzdory všem očekáváním se nejedná o pokračování Modern Warfare. Dokonce nepůjde ani o návrat Ghosta, jakožto oblíbené postavy z minulých dílů. Call of Duty: Ghosts je jednoduše novou značkou, která by měla přijít s novým příběhem. Dostáváme se do hry 10 let po ohromné katastrofě, jenž devastujícím způsobem zasáhla USA, která tak již nikdy nebude brána jako velmoc. Příběh CoD: Ghosts nás zavede do skupiny elitních žoldáků známých pod jménem Ghosts. Ti bojují proti dosud největší hrozbě.

Hlavní rysy:

V pořadí již desáté pokračování této průlomově úspěšné série. Zcela nové vzrušující nápady a zážitky, úplně jiný příběh, nesrovnatelný s čímkoli, co tu dosud bylo. Ghosts navíc pohání zbrusu nový engine nové generace, se kterým Infinity Ward slibuje obrovský skok vpřed. Svět bude realističtější, střely budou preciznější, úmrtí uvěřitelnější a akce dramatičtější a přesvědčivější než kdykoliv předtím.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
999 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 100 bodů

VIDEA

Call of Duty Ghosts - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.66 Ghz Dual
RAM: 6 GB
Grafická karta: GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870
HDD: 40 GB
Systém: Widows 7, 8, 10
Jazyk: