Call of Duty Modern Warfare 3

Přímé pokračování Modern Warfare 2 ve kterém se dostává hráč do světa, kde výbuch atomové bomby vyřadil z provozu veškerou elektroniku, tím navazuje přímo na druhý díl. Call of Duty: Modern Warfare 3 se bude odehrávat v aglomeracích, kde se budou svádět líté boje o každou ulici a do bojů, také zasáhne obrněná technika. Hra nabídne poutavý a adrenalinový příběh plný zvratů, krásnou grafiku a povedený multiplayer.

VÍCE

Modern Warfare 3 je nejnovější pokračování serie Call of Duty, od vývojářů Infinity Ward nám nabídne celkem 15 misí, během kterých hráč navštíví místa rozmístěná téměř po celém světě a dokonce také v České republice. Jednu misi budete hrát jako příslušník ruské agentury, další za SAS, chybět nebude ani tankový střelec a další.

Hra by se měla rozpočít invazí ruských vojáků na Manhattan a celou šarvátku má ukončit střet v moderním Dubaji. Jako ruský agent doprovázíte letadlem ruského prezidenta do USA, aby podepsal mírovou smlouvu. Tomu chce ale zabránit Vladimir Makarov, který na letadlo zaútočí s cílem unést ruského prezidenta a jeho dceru. Nakonec se zmocní jen prezidenta, protože mírová smlouva je podle něj zkažená. Následuje mise, která sleduje kapitána Johna Price, Soapa a Yuriho v Africe, kteří sledují obchodníky se zbraněmi. Poté se rozjede docela divoký kolotoč, během kterého budete plnit následující mise : Dharmasala – Indie, New York – USA, Město v Sierra Leone, Londýn – Anglie, Mogadišo – Somálsko, Hamburg – Německo, Paříž – Francie, Praha – Česká republika, Hrad na českých horách, Berlín – Německo, Kreml v Moskvě – Rusko, Dubaj – Spojené arabské emiráty, Washington – USA

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
1 099 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 110 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Call of Duty Modern Warfare 3 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 16 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: