CASE: Animatronics

Titul „CASE: Animatronics“ je skutečně velmi děsivá a náročná first-person stealth hororová akce pro PC. Vaše policejní oddělení je v rukou jakéhosi anonymního hackera. Veškeré východy jsou uzavřeny. Kovové kroky jsou ale slyšet stále blíže, přežijte detektive Bishope?

Vítejte do služeb policejního oddělení, kde vaše pozdní večerní přesčasy mohou skončit velmi draze, ba tragicky. Hrajete zde za chlapíka jménem John Bishop, který je trochu přepracovaný poslední dobou, ale i tak se snaží nést si svůj díl s hrdě vztyčenou hlavou a vyšetřovat podezřelá místa dlouho do noci. Poté jste ze sna po pár hodinách vytrženi jakýmsi „starým známým“, co promění vaše hledání v úprk a snahu o přežití.

Vše ve vašem oddělení je bez elektřiny anebo hacknuté. To ale bohužel není ten hlavní problém… Někdo… Něco… Vás následuje. Červené oči září z chodby a jen je slyšet kovový zvuk pohybujícího se kovu skrze dříve vám tak známé a bezpečné haly. Roboty a plechové pomocníky zde již dávno znáte jako „Animatroniky“, ale něco je zde špatně… Někdo jiný je ovládá. A jeho úmysly nejsou dobré. Máte nejvyšší čas zjistit, co se to tady všude děje? Musíte přežít noc, ale pozor – pamatujte, že nikdo neuslyší váš případný řev…

VÍCE

Naštěstí pro vás ale hraje několik klíčových faktorů. Předně, máte tablet, který umí sledovat okem jakékoliv bezpečnostní kamery. A musíte být opravdu opatrní, protože jen dokonalé využití všech vám dostupných věcí (tedy: tablet + vaše nohy + svítilna) vám i zajistí, že úspěšně přežijete noc. Buďte vždy tiší, obezřetní a rychlí.

Bude zcela nezbytné, abyste se mezi Animatroniky tiše plížili. K tomu se dá skvěle použít i vaše okolí – namátkou stoly a skříně poskytují super úkryt. Připravte se ale raději na nečekané, když se tak budete plížit v noci po (skoro) prázdné policejní stanici a hledat, co vše se děje okolo vás. A hlavně – pečlivě naslouchejte!

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

VIDEA

CASE: Animatronics - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Quad core
RAM: 512 MB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 1 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: