Child of Eden

Hra podporuje Kinect ! Není ovšem vyžadován.

Child of Eden pro Xbox 360 je atmosferická „střílečka“, jež pošle hráče do kaleidoskopického světa plného relaxační hudby a úklidňujících a úžasných barevných obrazků.

V příběhu hry Child of Eden jsou hráči vtaženi do probíhající bitvy za záchranu Lumi, jenž je projektem, který se snaží o reprodukci lidské osobnosti uvnitř Edenu a archivaci všech lidských vzpomínek. Když se projekt blíží ke svému dokončení, je napaden archiv neznámý virusem. Vašim úkolem je osvobodit Eden od viru a tím obnovit naději a mír.

VÍCE

Vlastnosti hry :

  • Multi-senzorová „střílečka“ – vizionářské prostředí světa Eden, které v sobě spojuje úžasné grafické prvky a inovativní hudební design, přitáhne hráče všech věkových kategorií a nabídne jim doslova návykovou hratelnost
  • Svět Edenu – Eden je unikátní, překvapivý, bohatý a především nádherný svět pocházející z kreativní mysli Tetsuya Mizuguchiho (Space Channel 5, Rez, Lumines)
  • Výběr ovládání – hru můžete ovládat jak klasickým ovladačem, tak můžete naplno využít nové výhody Kinectu a hru tak ovládat celým tělem, což Vám přinese zcela nový prožitek z hraní.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
179 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 18 bodů

VIDEA

Child of Eden - video

OBRÁZKY

Jazyk: