Crysis

Severokorejská vláda zamezila přístup na souostroví a veškeré tajné informace ohledně asteroidu zatajila. U.S.A. Na to patřičně zareaguje a vytvoří tak elitní tým Delta, která má za úkol se dostat k těmto informacím. K tomu všemu nás ve hře čeká invaze, atak se dva národy, které bojují proti sobě musí navíc postavit ještě těmto stvoření. Crysis bychom snadno mohli zařadit mezi velmi úspěšné FPS tituly, který hráčům nabídne mnoho herních zážitků.

VÍCE

Země, 2019: Na planetu Zemi dopadl obří asteroid.

Severokorejská vláda rychle zablokovala přístup na souostroví a veškeré informace o asteroidu zatajila. Spojené státy reagovali vytvořením elitní Delta Force jednotky, která má za úkol zjistit veškeré informace o dané situaci a podat zprávu Pentagonu. Uprostřed sílícího napětí mezi USA a Severní Koreou se najednou asteroid otevírá a na světlo světa se dostává ukrytá obrovská, 2km vysoká mimozemská loď. Ta začíná ihned pokrývat ledem celé své okolí a během chvíle zmrazí celý ostrov a drastickým způsobem tak ohrožuje atmosféru Země a ovlivňuje počasí na celé planetě. Invaze na planetě Zemi právě začala.

Dva nepřátelské národy teď musí zastavit mimozemšťany a zachránit lidstvo. Noví spojenci se vydávají do impozantních bitev proti pustošícím Alienům. Naděje se rychle zmenšuje a hráč musí provést své jednotky neprostupnou tropickou džunglí, krutou ledovou krajinou a přivést je až do nitra mimozemské lodi, kde budou bojovat proti nepřátelům dokonce ve stavu beztíže.

Crysis nabízí hráčům jedinečný FPS zážitek, ve kterém musí přizpůsobit svou taktiku, způsob hraní, zbraně i další vybavení jedinému cíli – přežít a odvrátit mimozemskou invazi.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Crysis - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.8 Ghz
RAM: 1.5 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 12 GB
Systém: Windows XP , Vista, 7
Jazyk: