Crysis Warhead

Píše se rok 2033, kdy svět zažívá invazi mimozemšťanů. V této akční hře Crysis Warhead bude celý svět napaden, včetně námi známých měst, jako jsou například: Tokio, New York, Rio. Městské systémy jsou zcela zhrouceny a cizáčtí návštěvníci se nezaleknou ani té největší domobraně. Vy v roli vojáka, který dokáže přežít a srovnat síly s mimoňi máte totiž specifické vlastnosti a předpoklady včetně vybavení, tedy brnění Nanosuit 2. Oblek můžete vylepšovat a ve hře na Vás čekají reálněji zpracované lokace a to i nové, třeba slavná stanice metra Grand Central Station.

VÍCE

Pokračování jedné z nejúspěšnějších (a také nejlepších) stříleček na PC je zasazeno do roku 2033, kdy svět zažívá invazi mimozemské rasy. Útoku čelí významná města jako Tokio, Londýn, Rio de Janeiro a především New York.

Ulice New Yorku zaplavilo nesčíselné množství cizáckých nájezdníků, veškeré městské systémy se zhroutily a výškové budovy leží v troskách. To je New York, jaký jste ještě neviděli. Útočníkům nedokáže vzdorovat domobrana ani americká vojenská mašinérie, a ten kdo ještě neuprchl, je předem odsouzen k smrti. Pouhé přežití v tomto smrtícím pekle bude možné jen s technologií, které daleko přesahují cokoli, co měl voják současnosti možnost kdy vidět.

Takový prostředek k přežití zdědí jeden muž. Jeden supervoják, který disponuje vyspělou bojovou technologií budoucnosti v podobě obleku Nanosuit 2, se stane posledním pilířem záchrany lidstva před zničením v městské džungli, v níž se New York proměnil.

Speciální nano-oblek hlavního hrdiny (Prophet) lze tentokrát vylepšovat různými moduly, jako např. zařízením pro dálkový odposlech hovorů. Změny doznalo také prostředí, které je nyní více soustředěné na samotná města a jejich realistické zpracování. Dočkáme se např. slavné stanice Metra Grand Central Station, v níž si vojáci vybudovali obrannou základnu.

Příběh je tentokrát vyprávěn nejen samotnými animacemi na začátku a v průběhu misí, ale i prostřednictvím záznamů, které lze získat od mrtvých vojáků, a dozvědět se tak o jejich osudech řadu dokreslujících informací pro lepší ponoření se do děje.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
349 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Crysis Warhead - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP , Vista, 7
Jazyk: