Destiny 2

PC (Battle.net)Platforma:
RPG hry - Ostatní RPGŽánr:
ActivisionVýrobce:
6. Srpna 2017Datum vydání:
Jazyk:

Ponořte se do světa, ve kterém zuří válka a lidské pokolení je na pokraji vyhlazení. Poslední útočiště samotného lidstva bylo dobyto invazivní armádou vedené Ghaulem, impozantním velitelem brutální Rudé legie. Započal boj o vše. Buď lidstvo zvítězí, nebo bude smeteno do hlubin vesmíru. Svět Destiny nabízí skvěle zpracované univerzum, které umožní ponořit se do jeho světa. Dočkáte se detailně zpracované historie světa Destiny a mytologie herního světa vás naprosto uchvátí. Budete hltat každou informaci o světě Destiny, hledat střípky z minulosti, abyste zjistili více proč se vše děje. Díky hernímu příběhu celého světa dostává hra naprosto tajemný nádech, který by jí mohly závidět nejedny herní AAA tituly a nejen to nabídne nový díl Destiny 2.

Připravte se, že budete cestovat po záhadném a neprozkoumaném světě sluneční soustavy, objevovat tajemná místa a zapomenuté odkazy minulosti. Při průzkumu světů budete narážet nejen na nejrůznorodější nepřátele, ale i spojence, kteří vám pomohou v boji proti úhlavnímu nepříteli, proti Rudé legii a zničení Ghaulova. Destiny 2 nabídne, jako první díl skvělou hratelnost, akční zážitky, na které jen tak nezapomenete a především se k hraní budete velice rádi vracet a to díky herní variabilitě. Velice málo her se může, jako Destiny 2 pochlubit tak řádně zpracovaným herním mixem FPS, RPG a klasického MMO. Všechny tyto prvky dohromady dávají dohromady skvělou herní mozaiku, která nabízí nevšední herní zážitek.

Destiny 2 není jen akční střílečka, ale je to epické putování po naší sluneční soustavě s hutným příběhem, skvělým herním systémem a to vše s možností si to zahrát s kamarády. Ponořte se do epického příběhu a staňte se hrdinou, který zachrání lidské pokolení.

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
699 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Destiny 2 - video

OBRÁZKY

Jazyk: