Deus Ex The Fall

Děj Deus Ex: The Fall se odehrává v roce 2027, navazuje na novelu Deus Ex: Icarus Effect a předchází událostem Deus Ex: Human Revolution. Hlavním hrdinou je augmentovaný žoldák Ben Saxon, bývalý člen britských speciálních jednotek, jehož tělo implantáty odmítá. Musí proto pravidelně užívat speciální látku Neuropozyne, jejíž světové zásoby se podezřele ztenčují. S cílem najít nový zdroj nebo alternativní prostředky se vydá do Panamy. V příběhu nechybí různé zvraty a sledování vývoje postav.

VÍCE

Průchodem hrou jsou nabírány zkušenosti, které slouží k odemykání rozličných vylepšení. Hrdinu lze upravovat prostřednictvím implantátů a volit dostupné zbraně. Oproti Human Revolution jsou veškeré odemknuté zbraně vždy dostupné, stačí je zvolit v inventáři. Ve hře funguje systém pasivního krytí (cover base system) ze kterého pak můžete postřílet všechny nepřátele, avšak dle mnoha zdrojů jde hra dohrát i bez jediného možného zabití. Za celou hru potkáte mnoho NPC se kterými si můžete promluvit. Na výběr z konverzace máte vždy ze 2–4 odpovědí. Ve hře není nutné hledat obchodníky, protože obchod je dostupný z hlavního menu. K cíli vždy vede několik cest (hlavní vchod, ventilační šachta nebo zamčená zadní vrátka). Mnohé z nich jsou přístupné, jen pokud máte odemknutou patřičnou schopnost. Také můžete hackovat zámky a počítače.

Hru na počítače portnul Square Enix, protože původně vyšla pouze na mobily a tablety. Oproti původní verzi byly zrušeny mikrotransakce, vylepšena umělá inteligence, přepracován tutoriál a odstraněno automatické zaměřování nepřátel. Rovněž byla grafická stránka vylepšena o full HD rozlišení a ovládání uzpůsobeno pro myš, klávesnici a Xbox controller.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Deus Ex The Fall - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 4 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: