DiRT 4

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - AutomobilovéŽánr:
CodemastersVýrobce:
9. Června 2017Datum vydání:
Jazyk:

Jestli se dá série DiRT nějak popsat tak jako nekompromisní a ultimátí motosportová hra. Nový díl DiRT s číslovkou čtyři přináší opět vzrušení, nadšení a hodně velkou dávku adrenalinu při závodění, kterou jste ještě u off- road závodů nezažili. Nový díl navazuje na tradici realistických modelů DiRT Rally, řízení a chování aut na nejrůznějších povrchách. Tentokrát nový díl DiRT 4 klade, ještě větší důraz na off-road, buginy, závodní kamiony. Největší novinka je režim Your Stage s editorem vlastních tratí.

Režim Your Stage dovoluje vytvořit vlastní tratě a závody dle svých představ. Jestli chcete delší a ná-ročnější tratě nebo rovnější a rychlejší úseky. Meze se opravdu nekladou a je jen na hráči a jeho po-žadavcích, jakou trať si vytvoří. Skvělé je na tom to, že vytvořené tratě je možné sdílet a závodit na nich s kamarády.

Jádro DiRT se stále zachováno, a proto se znovu dočkáte základních závodů DiRT Rally, které prověří vaše schopnosti na oficiálních soutěží FIA World Championship, rallycrossu, bugin nebo závodů s monstrózními tahači. Budete muset ze sebe vydat to nejlepší, jinak nemáte šanci na úspěch. Při za-vodnění se podíváte do nejrůznějších koutů světa od Švédska, Austrálie až po Mexiko.

DiRT 4 toho opět nabízí obrovské množství vozů (50), budování kariéry až po režim Your Stage. Je toho hodně a každý automobilový fanda bude stoprocentně spokojen, to nám věřte.

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
169 Kč
Vaše cena:

1-4 | 5-7
VIDEA

DiRT 4 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 50 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: