Dreamcast Collection

Ponořte se znova do dobrodružství Dreamcastu se čtyřmi hity Segy z nejlepších časů značky. Prožeňte se nezmapovanými oblastmi v Sonic Adventure, po městě v Crazy Taxi, vypořádejte se s děsivými vetřelci ve Space Channel 5 Part 2 nebo uspokojte svou nostalgii se Sega Bass Fishing! Tyto hry bezpochyby potěší staré i nové hráče všech věkových kategorií, a to jak svou grafikou ve vysokém rozlišení, tak podporou širokoúhlého zobrazení nebo odměnami pro avatary, žebříčky a dalšími bonusy. Jedná se o kolekci titulů, kterou si fanoušci Dreamcastu nemohou nechat ujít.

VÍCE

Vydejte se se Sonic a svými přáteli na dobrodružství epických rozměrů. Procházejte exotickými ráji, vychovejte si vlastního mazlíčka Chao a získejte sedm smaragdů chaosu, abyste mohli zastavit ďábelského Dr. Eggmana!

Jste připraveni vydělat si trochu šílených peněz? Rozvážejte své zákazníky ve velkém stylu a získejte lepší dýška – Crazy Taxi je stvořené pro divokou jízdu, tak si ji užijte!

Služba volá! Pomozte hvězdné reportérce Ulale odrazit útočící Moroliány a protančit se k vítězství v této klasické hudební hře Dreamcastu!

Ryby! Popadněte loďku, nezapomeňte návnadu a začněte s chytáním největšího okouna, jakého jste kdy viděli. Užijte si úžasnou přírodu bez toho, že byste jen vystrčili nos z obýváku!

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
119 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Dreamcast Collection - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.0 GHz Pentium 4
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 6 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7 , 8
Jazyk: