Driver San Francisco

Zažijte skvělé honičky ulicemi San Francisca, při kterých budete muset využít veškerých svých závodních dovedností, abyste dostali zločince za katr. DRIVER San Francisco nabídne přes 200 km silnic, na kterých se budete moci vyřádit. Podíváte se i na ikonická místa San Francisca. Své řidičské umění si budete moci otestovat v devíti multiplayerových režimech proti ostatním hráčům.

VÍCE

Hru DRIVER San Francisco vyvinulo stejně jako původní titul studio Ubisoft Reflections. Jedná se o návrat zavedené akční automobilové série, jíž se prodalo na celém světě 14 milionů kopií. Hráči se zhostí role Johna Tannera, ostříleného detektiva, který se zabývá mýcením zločinu ve městě nad zátokou. Díky průlomové herní funkci se mohou hráči plynule přepínat mezi více než stovkou licencovaných vozů a neustále se tak vyskytovat uprostřed akce. Díky nadčasové atmosféře nabízí hra DRIVER SAN FRANCISCO zážitek srovnatelný s nejlepšími klasickými filmovými automobilovými honičkami.

Vlastnosti hry :

  • Zážitek z automobilových honiček – Objevte filmový zážitek z hraní série Driver: měkké odpružení, dlouhé smyky, ostré zatáčky a rychlé honičky v hustém provozu, které patří mezi ty nejintenzivnější, jaké kdy byly převedeny do světa videoher.
  • Skvělý příběh – Odkrývejte vzrušující příběh, ve kterém je Tanner hnán neukojitelnou touhou po pomstě Jerichovi. Sledujte Tannerovu jízdu o život napříč San Franciscem a zjistěte, jak jej tato jízda přivede do situace, z níž už není návratu.
  • Přepínání mezi vozidly – Poté, co se Tanner vzpamatuje z hrozné bouračky, uvědomuje si, že má schopnost se okamžitě přepnout do jiného vozidla a zmocnit se jej. Čeká na vás úžasně intenzivní, rozličný a svobodný zážitek. Můžete se přepínat do silnějších vozů, používat civilní auta k ničení nepřátel a dokonce se také zmocňovat automobilů vašich soupeřů.
  • Město vytvořené pro honičky – Projeďte se na více než 200km silniční sítě vedoucí kolem mostu Golden Gate a všemi ikonickými místy San Francisca. Přepínejte se z jednoho auta do druhého a ponořte se do životů lidí, z nichž každý má svůj unikátní pohled na život ve městě v obležení.
  • Multiplayerová zábava – Zažijte 9 odlišných, divokých a návykových online režimů, kde funkce přepínání umožňuje hráčům být na několika místech současně. Své přátele můžete sledovat, vybourávat a předjíždět při hře na jediné obrazovce, i v režimech hry po internetu
Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
249 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Driver San Francisco - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.2 Ghz Dual
RAM: 1 GB / 2 GB Vista,7
Grafická karta: 256 MB Shader 3
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: