Dying Light Bad Blood

PC (Steam)Platforma:
Akční - 1st personŽánr:
TechlandVýrobce:
13. Září 2018Datum vydání:
Jazyk:

Vrhněte se do bitvy a potřísněte si ruce krví ve zcela novém zážitku brutal royale.

Vstupte do zombiemi zamořené oblasti a soutěžte jako jeden z 12 hráčů o to, kdo se stane jediným přeživším. Hledejte zbraně, ničte hnízda zombií, postupujte na nové úrovně a kombinujte pokročilý parkurový pohyb s brutálními bojovými schopnostmi, abyste své protivníky předběhli, přechytračili a obehráli.

Ve hře Dying Light: Bad Blood se hraje o všechno a vítěz může být jen jeden – je to dynamická a násilná online hra, která kreativním způsobem kombinuje souboje PvP a PvE, přičemž si zachovává jádro ikonické hratelnosti Dying Light.

VÍCE
  • Zabíjejte zombie, ničte jim hnízda, sbírejte vzorky krve a rozvíjejte svou postavu. Lovte ostatní hráče, kraďte jim kořist a staňte se tím jediným, kdo ze zóny vyjde živý.
  • Ať už budete utíkat o život, pronásledovat ostatní hráče nebo závodit k evakuačnímu vrtulníku, vaše parkurové schopnosti vám zajistí výhodu před nepřáteli.
  • Ponořte se do krví zbroceného souboje z pohledu první osoby známého z úspěšné hry Dying Light, nyní s větší taktickou hloubkou, novými chvaty a spoustou násilných zbraní.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
69 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 7 bodů

VIDEA

Dying Light Bad Blood - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 3.3 Ghz / AMD FX-8320 3.5 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 40 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: