Elder Ring

NOVÉ FANTASY AKČNÍ RPG. Povstaň, Poskvrněný, a nech se dovést milostí, ať můžeš používat moc Elden Ringu a stát se novým Elden Lordem v Mezizemí.

• Rozsáhlý svět plný napětí Rozsáhlý svět, který hladce propojuje otevřená pole s různými situacemi a obrovské kobky s komplexním trojrozměrným designem. Během průzkumu vás čeká radost z objevování neznámého a překonávání hrozeb. To vše vede k obrovskému uspokojení.

VÍCE

• Vytvořte si vlastní postavu Kromě úpravy vzhledu své postavy můžete volně kombinovat zbraně, zbroje a magii, kterou budete používat. Můžete rozvíjet svou postavu podle svého herního stylu, například zvyšovat sílu svalů a stát se silným válečníkem, anebo zdokonalovat magické umění.

• Epické drama zrozené z mýtu Vícevrstvý příběh vyprávěný po částech. Epické drama, ve kterém se protínají různé myšlenky postav v Mezizemí.

• Jedinečná online hra, která vás volně propojí s ostatními Kromě hry více hráčů, kdy se můžete napřímo spojit s dalšími hráči a cestovat společně, podporuje hra i jedinečný asynchronní online prvek, který vám umožní pocítit přítomnost ostatních.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
1 399 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 140 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Elder Ring - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: I5-8400 nebo AMD RYZEN 3
RAM: 12 GB
Grafická karta: 3 GB
HDD: 64 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: