F.E.A.R. Platinium

Platinium Edice obsahuje :

  • F.E.A.R.
  • F.E.A.R. Extraction Point
  • F.E.A.R. Perseus Mandate

Nejsi voják, jsi zbraň. Neznámá militantní skupina ovládla významný vesmírný komplex, zajala rukojmí, ale nezveřejnila žádný seznam požadavků

VÍCE

Paramilitatní jednotka infiltrovala vesmírný komplex, zajala rukojmi, ale nikomu neoznámila své požadavky na propuštění ze zajetí. Vláda vyslala na místo incidentu specializované týmy, ale nic nebude tak lehké, jak se může zdát. Záběry masakru, které jsou mimo jiné vysílány živě vládě náhle ukončí jediná ničivá vlna. Poté, co týmy zemřeli a vláda nikoho neměla, nezbylo jim nic jiného, než vyslat Vás.

Vláda reagovala vysláním nejlepších speciálních jednotek. Tajemný výboj však přeruší komunikaci s týmem. Když je o několik okamžiků později spojení obnoveno, je jasné, že protivník měl tentokrát jednoznačně navrch. Na záběrech z akce je zachycen neuvěřitelný masakr, cosi dokázalo doslova rozervat vojáky dřív než stihli jakkoliv zareagovat. Poslední záchranou jsi ty a jednotka F.E.A.R. určená k boji s neznámými a neobvyklými nepřáteli. Byl jsi vycvičen, vyzbrojen experimntální výzbrojí a byla ti svěřena pravomoc udělat vše nezbytné k ukončení krize, dříve než se situace vymkne veškeré kontrole.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
Běžná cena v e-shopu: 99 Kč
79 Kč
Akční cena:
Nákupem získáte: 8 bodů

VIDEA

F.E.A.R. Platinium - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.7 Ghz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 64 MB
HDD: 17 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: